SPLN na osi VODNÁR – LEV prepája intelekt a srdce

SPLN na osi VODNÁR – LEV prepája intelekt a srdce

Už od nedele je možné cítiť energie splnu Mesiaca na osi Vodnár – Lev, ktorý vrcholí v stredu 16. februára krátko pre šiestou hodinou navečer. S akými témami prichádza spln Luny v astrologickom znamení ohnivého Leva v slnečnom znamení vzdušného Vodnára v roku Jupitera 2022? Dejú sa nám zásadné veci, ktoré testujú našu bdelosť, schopnosť nadhľadu, udržania si rovnováhy a pohody, schopnosť tvorby vlastného života a užívanie si plodov doterajšej práce na sebe. Roku 2022 vládne Jupiter, planéta šťasteny, rozvoja, rozkvetu, rozmachu a prosperity.

Rozvážny, brilantne mysliaci a cieľavedomý Kozorožec je za nami. Zmyslom jeho obdobia na prelome rokov bolo nájsť a zamerať svoju pozornosť napriek náročným hviezdnym konšteláciám na svoje čisté zámery v živote i práci. Stále sa máme čo učiť v umení, ako krok po kroku prakticky a trpezlivo realizovať svoje sny, plány a vízie. Ako s radosťou a ľahkosťou dennodenne naplniť čas, ktorý nám je daný. Bez ohľadu na všetky tie zmätočné informácie a tlaky, ktoré sa nám snažia votrieť do života. Ak ste si urobili v sebe i okolo seba poriadok, ste pripravení postúpiť ďalej.

Potom sme znova po roku 21. januára vhupli do obdobia v znamení slobodo – revolučného, priateľsko – intelektuálneho vizionára, ktorý má patričný nahľad a prosto vie – do znamenia Vodnára. V astrológii je jedenástym znamením zvieratníka, ktoré dostalo meno podľa súhvezdia Vodnár. Ide o pomyselný obdĺžnik na oblohe 30° dlhý a 15° široký a Slnko ním prechádza od 21. januára do 19. februára. V tomto čase nás Vesmír podporuje v tom, aby sme naplno zapojili a uplatnili našu tvorivú energiu. Slobodne, s radosťou, nadšením a pokrokovo. Ak ste začali v týchto dňoch pracovať na novom nápade, veľkej vízii, prianí či zámere, je vymaľované. Pokiaľ je dobrou správou a prínosom pre vás a ďalších zúčastnených, úspech máte zaručený. Do Rýb sa teda posunieme o 4 dni, takže ešte máte možnosť dobehnúť zameškané.

K udalostiam splnu v stredu 16. februára podstatnou mierou prispieva Luna v ohnivom Levovi. Prichádzajú nám nové aspekty a vhľady o samostatnosti, nezávislosti, identite, sebauvedomení, unikátnosti, zrelosti a ľudskej dospelosti každého z nás. Súčasná hviezdna konštelácia je vstupným portálom do novej kvality nášho života cez prebiehajúce procesy intenzívneho čistenia našich vzťahov, odhaľovanie účelových klamstiev, manipulácií a nečistých zámerov s úmyslom ovládať a ubližovať. Verte vašej vnútornej múdrosti, nasledujte váš vnútorný hlas a urobte konkrétny čin smerom k tomu, aby boli vaše slová a vaša bytosť brané vážne. Ako v práci, tak v súkromí. Klopte a bude vám otvorené, žiadajte a dostanete. Veď vesmíru je jedno, či veľa či málo – podstatné pre výsledok je to, či ste s ním v harmónii a či ste už na novú kvalitu života dorástli.

Pri splne je veľmi účinné a jedno-duché prepustiť starý spôsob myslenia, vzorce posudzovania a boja, obmedzujúce programy strachu a negatívne formy správania. Zaberajú totiž v ľudskom hardisku miesto láske, ktorá jediná je výživou života, esenciou božského plánu, rastu a tvorby života, po ktorých vaša duša prahne. Verte si a žite svoj sen! Veď preto ste sem v tejto dobe prerodu ľudstva a planéty Zem prišli. Aby ste našli vašu stratenú zdravú sebalásku a tým konečne zastavili zážitky bolesti. Ak ešte stále trpíte, tak iných uprednostňujete pred sebou a nepochopili ste zákon lásky a nutnosť prijatia seba so všetkým, čo k vám patrí, na prvom mieste.

Slnko nám ukazuje cestu, svetlo, skutočnú sebarealizáciu a sebavedomie. Kde je vôľa a láska, tam je riešenie, naplnenie. Tam, kde láska a prijatie seba, iných a života takých, akí sú, chýba, tam je len trápenie.

Vďaka konjunkcii Venuše a Marsu sa tohtoročný februárový spln deje v zásadnom kontexte kľúčového nastavenia Novej Zeme – životodarnej rovnováhy mužského a ženského tvorivého princípu. Od 2.2.2022 až do 22.2.2022 je otvorený portál tvorby šťastných vedomých partnerstiev nového typu Novej Zeme (Nového Jeruzalema – Nového Jupitera – veku Vodnára – zlatého veku ľudstva).. O tom bude aj náš webinár 22.2.2022, neváhajte, naskočte s nami na vlnu, zopár miest je ešte voľných. Stačí sa prihlásiť do správy.

Láska nám dáva krídla, silu prekonávať prekážky a má moc previesť nás aj tou najťažšou situáciou. Láska dokáže odpúšťať a zázračne uzdraviť veci, situácie a ľudí. Láska je večná, je božským stvoriteľským kódom a podstatou bytia. Tým, čo lásku odmietajú, skutočne nič nepomôže. Ak sa cítia byť zranení, ďalej zraňujú. Sú slepí, odpojení a zablokovaní pred liečivým prúdením božskej lásky. Sú mimo božského plánu rozkvetu života a vedomia skrze lásku v nich. Kde vládne strach a snaha ovládať, láska nemá miesto. Takí ľudia sa nedokážu vyvíjať, meniť, byť vďační a dávať, aby mohli aj dostávať.

Vodnár nám teraz láskavo z nadhľadu nadeľuje silné vhľady, vyjasnenie stavu vecí, pochopenie kto je kto a čo je čo. Prináša oslobodzujúcu harmóniu, odvahu, objektivitu a pokoj v duši. Lev zasa dodáva chuť kráľovsky, chrabro a odvážne si život naplno užívať a tvoriť cez srdce. Tiež prijímať a rozdávať lásku všade, kam vás život zaveje. Spln nám odhaľuje a nabáda nás odstrániť prekážky v harmónii nášho intelektu a srdca. Podľa toho, čo k vám prichádza, spoznáte, aký má byť váš ďalší krok v novovznikajúcom svete – Novej Zemi.

Afirmácia: Slobodne tvorím a zhmotňujem jasné zámery a láskyplné životné sny.

Silvia Marisi Monnot Shanti, www.StastnaRovnovaha.sk