Prvý tohtoročný spln Mesiaca nás prečistí cez vzťahy

Prvý tohtoročný spln – 12. januára 2017 o 12,33 h – prinesie úľavu po náročnom čistení nánosov, ktoré blokovali nezadržateľný vývoj vecí a vedomý život v nás. Každý v tomto prechodnom období čelí individuálnym výzvam, netreba sa za to hanbiť. Veľká transformácia Zeme a celej galaxie postupne vrcholí.

Navigáciou v neprehľadných a neštandardných situáciách je zastavenie sa v danej chvíli a uvedomenie si svojich pocitov, i keď to môže veľmi bolieť. Pomáha jednoducho otvoriť uši, oči, zbaviť sa doterajších masiek a ísť cestou radikálnej úprimnosti a pravdy. Zabudnúť na strach a vypustiť svojho Džina z fľaše :-), nasledovať svoj vnútorný hlas a len pozitívne pocity. Tie nevypovedané a potlačené uvoľniť.

Najefektívnejšia cesta je otvorená komunikácia – hovoriť o pocitoch, ktoré vyvolali ľudia okolo vás ich správaním bez hodnotení a posudzovaní, ako napríklad – ty si taký/á a onaký/á… To je otvorený útok, ktorý patrí do minulej éry obetí a tyranov. Hra potom pokračovala tak, že úder vám v sebaobrane opačná strana vrátila a ping pong pokračoval.

Vezmite do úvahy, že každý koná a komunikuje najlepšie, ako za daných okolností (na jeho úrovni vedomia) dokáže. Buďme teda stále vďační a skúsme si veľkoryso užívať skutočne všetko, čo nám život (sami sebe) nadelí(me). Tešme sa prebúdzajúcemu bytiu v Láske, Pravde… a nalievaniu čistého vína aj vo vzťahoch, ktoré sú vysokou školou života :-).

So znamením Raka súvisí trávenie a tráviace orgány. Do piatku radšej zabudnite na vyprážané a mastné jedlá, živočíšne tuky, údeniny, nikotín, kávu a alkohol. Doprajte si liečivú dávku vlákniny v podobe ovocia a zeleniny, pokiaľ možno bio… Ak sa budete cítiť lepšie bez kíl, ktoré vám pribudli počas sviatkov, teraz je ideálny čas na očistu zeleninovými šťavami alebo bylinkovými čajmi – mätou, medovkou, palinou či fenyklom. Rak vplýva na rodinný život a vzťahy – vyjdite si na prechádzku do čarovnej zasneženej zimnej prírody s najbližšími. Máte si čo povedať 🙂

Silvia Marisi Struhárová, PhD.

Článok bol publikovaný na blogu vydavateľstva Eugenika pod rovnakým názvom.