Transformačný NOV v Škorpiónovi a čiastočné ZATMENIE SLNKA

PRIATELIA A PRIATEĽKY,

už ste sa dnes boli pozrieť na Slnko, ktoré na jeho vrchole (čiapočke) až do 1/4 zatmel Mesiac? Môj muž ma pred chvíľou vytrhol z práce na počítači a doniesol mi špeciálne tmavé sklo, cez ktoré sa jedinečný vesmírny okamih – úkaz zatmenia Slnka dá krásne pozorovať aj u nás. Zatmenie je viditeľné v Európe, severovýchodnej Afrike, na Strednom Východe a v západnej Ázii. 

Moje pocity pri tom boli mimoriadne, keďže Slnko je náš vesmírny otec a Mesiac – Luna naša kozmická matka. Ešte máte chvíľku čas, zatmenie vrcholí o 11,51 h a bude pozorovateľné cca necelé 2 hodiny. Pozor, nedívajte sa do Slnka teraz priamo, mohli by Ste si vážne poškodiť zrak.

Zatmenia vždy prinášali ľudstvu posun vo vedomí a vývoji. Navyše dnes máme aj novolunie v astrologickom znamení hlboko transformačného Škorpióna, ktoré otvára silné obdobie premien na osobnej aj spoločenskej úrovni. Potrvá do 8. novembra pri súčasnom splne Luny na osi Škorpión – Býk a sprevádzať ho bude zatmenie Mesiaca.

V tomto SILNOM období je veľmi podporujúce a zmysluplné zahĺbiť sa do seba, meditovať, kontemplovať, venovať sa svojim potrebám, svojmu vnútornému svetu, myšlienkam, pocitom a emóciám bez ohľadu na to, čo vravia iní a nezačínať nové projekty. Ide o možnosť osobného rozvoja, osobnostného rastu, duchovného vývoja a posun na úrovni vedomia.

Prajem Vám krásny zážitok precítenia a navnímania jednoty života a úzkeho spojenia s Vesmírom – našim božským otcom na našej kozmickej matke – planéte Zemi 🙂

Foto https://app.project-stars.com/kapitola5/teoria/zatmenie-slnka?fbclid=IwAR35qFPRWLo1Sk4i4XyvXIvpG6rhWxagVsZbAoqq7L6R-ZB9xBPdK35H91Q