OSUDOVÝ JÚLOVÝ SPLN v roku zmien 2021 NA OSI LEV – VODNÁR

OSUDOVÝ JÚLOVÝ SPLN NA OSI LEV – VODNÁR

V sobotu 24. júla 2021 o 04,40 h – len niekoľko hodín po tom, ako Slnko opustilo znamenie citlivého a rodinne založeného, vodného astrologického znamenia Raka a vstúpilo do ohnivého, silného a odvážneho Leva – nastáva rozhodujúci spln Luny vo Vodnárovi. Spln na osi Lev – Vodnár je každoročne približne v tomto čase o prepojení osobnej sily, srdečnosti a tvorivosti (Lev) s našou intuíciou, novátorstvom a uvedomeniami (Vodnár).
Je to moment odvážneho oslobodenia sa a uvoľnenia od starých obmedzení, programov a strachov presadiť sa a postaviť sa za seba. Tvoriť svoj život slobodne podľa osobnej vnútornej navigácie, pozitívnych pocitov a pre svoje najvyššie dobro. Je to čas vrcholu našej osobnej sily, čas cítiť sa viac a viac ako vedomý tvorca svojho života a oslavovať ho so všetkým, čo k nemu patrí, čo sme k nemu dostali ako troj-výbavu tela, duše a ducha. Lebo iba to nás osobne i kolektívne má tú moc posunúť zmyslu-plne ďalej. Zboriť starý, prežitý, parazitujúci systém so všetkými jeho účelovo vytvorenými štruktúrami, bez-duchými prisluhovačmi a pätolízačmi.
V priebehu splnového obdobia 3 dni pred a 3 dni po splne 24.7. je jedinečná možnosť aktívne chytiť za pačesy existujúce možnosti a situácie, ako kreatívne a novým spôsobom prejaviť a presadiť svoj život v jeho pravdivosti a vnútornej sile. Láskavo, tvorivo, radostne, pozitívne, hravo, s ľahkosťou, vnútornou slobodou, emočným nadhľadom a humorom 😇 Povedať jasné NIE nezmyslom, ktoré nám niektorí spoluobčania buď nevedome, bezohľadne alebo účelovo podsúvajú a vnucujú, hlavne aby sa oni mali dobre a profitovali…
Prichádzajú možnosti prejaviť sa navonok a prežiť si vlastné odvážne činy a rozhodnutia predovšetkým v súlade so svojím srdcom a dušou, ktoré sú bezpochyby najcennejšie. Možnosti postaviť sa rôznymi novými, ráznymi i vtipnými spôsobmi čelom manipulátorom v rodine, práci a okolí, ako aj spoločenským autoritám, matrixu a ich vazalom, napr.predajným médiám a ich protagonistom, obchodným reťazcom či finančným inštitúciam, zdravotníckym reťazcom, vzdelávacím ustanovizniam a ďalším starým štruktúram, kde už dávno fatálne chýba srdce a duša. Nedávať im pozornosť a energiu, to je cesta! Teda nejsť do boja a konfliktu, ale slobodnou, odvážnou a zdravo seba-vedomou tvorbou vlastnej reality a rozhodnutí tvoriť novú kvalitu svojho života vo Svetle Novej Zeme – s novými príležitosťami a udalosťami, s novými srdečnými a láskavými ľuďmi alebo doterajšími, ale už rešpektujúcimi a vedomými si samých seba, s novou prácou, aktivitami, zdravím, životným pocitom, rozkvetom, radosťou, hojnosťou, vitalitou a nadšením.
A ostatné – Pravda, Jednota, Svetlo, Pokora, Láska, Jedno-Duchosť a Posvatnosť Života v jeho prítomnej chvíli TU a TERAZ akoby „zázrakom“ cez seba-uvedomenie, zdravú seba-hodnotu, seba-doveru, seba-prijatie a seba-lásku príde samo. Pred svitaním je najväčšia tma… Sme v tom spolu ❤.
Afirmácia: Milujem život a tvorím si ho vedome, slobodne, s láskou k sebe, k Zemi a ku všetkému živému. Moja sila je moja božská iskra a duchovné dedičstvo, prúdi v mojich žilách slobodne a radostne.