Očistné septembrové NOVOLUNIE v Panne

Očistné septembrové novolunie v Panne

Pár minút pred treťou hodinou v noci z pondelka 6. 9. 2021 na utorok 7. 9. 2021 vrcholí silné a významné novolunie v energiách numerologickej monády, šťastnej rovnováhy mužského a ženského princípu a v ženskom astrologickom znamení praktickej, slúžiacej a pracovitej Panny. Ľudia narodení v znamení Panny sú známi vzorným plnením úloh. Ich typické vlastnosti sú aj spoľahlivosť a poriadok, systematickosť a usporiadanosť. Sú pevne zakorenení a ukotvení na Zemi. Prejavuje sa to v ich usilovnosti, vytrvalosti, zmysle pre detaily a čistotu. Ich vládnuca planéta Merkúr ich pobáda neustále sa vzdelávať, aj preto pripadá po letných výletoch a dovolenkách začiatok školského roka a návrat do práce na tento čas. Panny sú skvelé organizátorky a vynikajú v pomáhajúcich profesiách. Neustále majú chuť niečo vylepšovať.

Ktoré z týchto životných aspektov pozorujete, vnímate a vidíte v týchto dňoch u Vás? Je skvelé mať v základných veciach jasno, byť teraz a tu, žiť v pravde a prítomnej chvíli… Upratujete, triedite a zrovnávate si doterajšie otlačky udalostí a zážitkov v sebe a okolo seba? Rozoberáte múry starého života – tehlu po tehle a staviate si nový domov v Novej Zemi cez srdce? Tvoríte slobodne a vedome – v prijatí zodpovednosti za to, aké majú vaše rozhodnutia, myšlienky a činy dôsledky a súvislosti? Ste spojení so Zemou a Nebom? Finalizujete doterajšie projekty, uzatvárate nefunkčné vzťahy, posúvate ich na novú kvalitatívnu úroveň? Ak Ste v týchto dňoch na správnom mieste so správnymi ľuďmi v správnom naladení, dejú sa s ľahkosťou a radosťou nádherné zázraky a synchronicity.

Čo k tomu treba? Spojenie so svojím stredom, načúvanie vnútornému vedeniu, dôveru, odhodlanie, vytrvalosť, rozhodnosť a udržovanie sa čo najviac vo vysokých frekvenciách vnútorného pokoja, čistoty, jasnosti, lásky a svetla.

Ako na to? Napríklad počúvaním, hraním a spievaním vysokovibračných mantier, meditáciou a vizualizáciou, trávením maximáneho času v prírode a na vidieku. Môžete sa pre to taktiež obklopiť kryštálmi, venovať sa vašim ušľachtilým koníčkom, domácim zvieratám, navštevovať energeticky silné miesta, byť v spoločnosti vedomých a láskyplných ľudí, variť si bio – vegetariánske vysokovibračné jedlá, piť veľa čistej vody, smiať sa a žartovať, spojiť sa so svojim srdiečkom a tvoriť pre najvyššie dobro svoje a milovaných.

Afirmácia: Triedim, upratujem a očisťujem všetky aspekty môjho života. Žiarim zo dňa na deň viac a viac.