Februárový spln nám zdorazňuje: MILUJME ŽIVOT tak, ako sa patrí

Februárový spln na osi Ryby – Panna nastáva v utorok 19. 2. o 16:54 hodine. Lúčime sa s avantgardným, slobodným a priateľským Vodnárom a Slnko – ako vládca oblohy – nás víta v znamení Rýb.
Preto je dôležité urobiť si vo veciach poriadok a prečistiť energie zvonka aj zvnútra (Panna). Znova prichádza príležitosť na detox – očistný deň (pôst) a (seba)liečenie (Ryby).
Nechávame za sebou staré pravidlá a minulosť. Ladíme sa na prijatie, súcit a lásku ku všetkému živému.
Spočinieme v jednote – bez očakávaní, posudzovaní, kritizovaní a podmienok. Dovolíme si byť citliví a cítiaci, uvedomiť si a precítiť emócie, ukotvíme sa v srdci, necháme sa unášať našimi snami a popustíme uzdu hravej fantázii… Pretože tento spln umožní manifestáciu kľúčových projektov.
Panna a Ryby sú ženské znamenia, a tak všetko, čo sa od nás teraz chce je, dať priestor veciam, nech sa dejú. Okrem toho ešte vďačnosť, otvorenosť a dôveru – že do života dostávame v každej chvíli to najlepšie pre náš rast a vývoj. Aby mohla v zápätí prísť požehnaná chvíľa, keď sa kruh uzavrie a hmotní sa náš zámer, ktorý sme si vytvorili v ostatné novolunie .
Preto je v tieto dni vhodné: meditovať, kontemplovať, urobiť niečo konkrétne pre zdravie, postarať sa o svoje telo i dušu, počúvať srdce a dovoliť si byť citlivý/á (začať smerom dovnútra – k sebe a pokračovať von – k ostatným).
Ak ste nestihli na Valentína prejaviť lásku niekomu, na kom Vám zvlášť záleží, teraz nastal ten správny čas :-).

Afirmácia: Milujem život, moje telo i dušu. Som súčasťou božskej Jednoty.