MÁJOVÝ SPLN v Strelcovi ROZPOHYBUJE UDALOSTI

MÁJOVÝ SPLN ROZPOHYBUJE UDALOSTI
V pondelok 20. mája vstúpilo Slnko do astrologického znamenia Blížencov. Ich doménami sú bohatá komunikácia, myslenie, informácie, vzdelávanie, ale aj rozpoltenosť – dve tváre, hravosť, ľahkosť až humor. Na prelome mája a júna prichádza obdobie radosti a nadhľadu. No netreba zabúdať na to, že si treba vedome vyberať myšlienky aj slová, pretože tvoria našu budúcnosť. Taktiež pobývať čo najviac VO SVOJOM SRDCI A V SPOJENÍ S NÍM, pretože tam sídli naša duša a osobná pravda.
DNES 23. mája o 15:55 h je vyvrcholenie SPLNU na osi Slnko v Blížencoch a Luna v Strelcovi, ktorý spája kvality Blížencov a Strelcov. Je to extra dôležitý a transformačný spln v roku, keďže nám otvára cestu k našej budúcnosti. Hľadajme cesty a možnosti, plánujme, vizualizujme, meditujme…
Strelci sú väčšinou veční optimisti a nadšení hráči, radi riskujú a dosahujú úspechy. Kombinácia vzdušných Blížencov a ohnivého Strelca nám dáva možnosť plánovať, snívať a vizualizovať si v období toho splnu veľké sny, bohatstvo, projekty, podnikanie a zámery.
V tomto týždni je veľmi užitočné vyhradiť si dostatok času na komunikáciu so sebou a zamerať sa na rozpoznanie svojich potrieb a osobnej pravdy. Pozorovať a harmonizovať v radosti, hravosti a ľahkosti svoje myšlienky, slová, skutky… Spln vynáša na svetlo disharmónie v nás, venujme im dostatočnú pozornosť a tam, kde je treba, nebojme sa zmien. Neodporúča sa žiadny lekársky zákrok a už vôbec nie operácia – pre hroziace komplikácie až život ohrozujúce krvácanie (čo som už zažila).
Ideálny je teraz aktívny alebo pasívny odpočinok v májovej prírode, vypísanie sa z emócií do listov, ktoré spálite, alebo intuitívne kresby, odborné odbloky, terapie, liečenie a osobná integrácia. Je nutné naučiť sa – aj napriek všeobecnému chaosu – priebežne si vyberať optimálne myšlienky a slová, tie ostatné slovom alebo vo svojej predstave mazať. Pretože naše myšlienky a slová sa v tejto dobe (takmer) okamžite zhmotňujú. Nehovorte si (ani sami pre seba, ani v duchu) nič negatívne. Maximálne obmedzte stretnutia a komunikáciu s negatívnymi a toxickými ľuďmi.
Hviezdne a planetárne konštelácie sú v tomto období veľmi zaujímavé a podporujúce vykročiť zo začarovaných kruhov pomyselných istôt, v ktorých nám bolo doteraz „dobre“. Spln na 3. stupni, v podporujúcom trigóne a sextile je Pluto vo Vodnárovi v retrográdnom chode… Navyše Jupiter je v sextile s Neptúnom. Nechajme si na rozmyslenie zopár dní a potom už konajme. Ukazuje sa nám stále viac radikálna pravda o nás a o tomto svete. Buďme preto pri všetkých tých hlbokých procesoch k sebe aj iným láskaví.
AFIRMÁCIA na tento týždeň:
Moje myšlienky a slová smerujem IBA na to, čo si v živote prajem.
PRIATELIA, MÁM PRE VÁS VOĽNÉ TERMÍNY NA INDIVIDUÁLNE TERAPIE, KONŠTELACIE A KOUČING ŠŤASTIA – OSOBNE ALEBO ONLINE do odvolania LEN za 70 eur. Teším sa na Vás 🙂