Májový NOV prináša UZEMNENIE a LÁSKU

MÁJOVÉ NOVOLUNIE NÁM PRINÁŠA PRAKTICKÉ UZEMNENIE A PARTNERSKÚ LÁSKU

Býčí nov v utorok 11. mája o 21,02 hodine nám na zlatej tácke ponúka kľúčové posuny a zmeny vo vnímaní reality a zhmotňovaní našich veľkých zámerov. Predovšetkým sa týka celkového spomalenia a vychutnávania si životných krás, prepojenia so Zemou a jej ochranou, hmotou a materiálnym zabezpečením, hojnosťou a plodnosťou, krásou a zmyselnosťou, a v neposlednom rade partnerskou láskou a sexualitou. Obdaruje v prvom rade nositeľov/ľky astrologického znamenia Býk, ďalej Panny a Kozorožcov. Veľký posun, závažné rozhodnutia a vyriešenie doležitých vecí možu zaznamenať aj Škorpióni, Vodnári a Levy.

Skvelou správou je, že novolunové rozhodnutia / teda v období 3 dni pred a 3 dni po nove/ sú trvalé, tvoria stabilitu a šťastnú rovnováhu vo vzťahoch, udalostiach a plynutí toku života. Samozrejme, treba sa držať jedno-duch-ého, triezveho a praktického náhľadu na súčasný svet, vyvarovať sa konfliktov, negatívnych reakcií, či omamných látok a alkoholu. Odvážnejším ulahodí post, všetkým meditácia a vizualizácia prianí a zámerov. Posilní nás vedome sa prepájať a nadychovať dokonalú nádheru prírody. Pracovať so zeminou, kompostom, v záhrade, so stromami, koreňmi, rastlinami, kvetmi, kríkmi, hnojiť, mulčovať, vyplievať a polievať ich. Jar sa okolo nás rozbehla na plné obrátky, príroda kvitne, vonia, spieva a my všetci chtiac – nechtiac v našom časopriestore odpovedáme na aktuálnu kvalitu prítomných energií a prichádzajúcich výziev pod nadvládou ukotvujúceho Býka, ktorý dokáže tvrdo makať, ale aj labužnícky odpočívať.

Nie náhodou je jeho patrónkou planéta Venuša. Taktiež je správny moment otvoriť sa bezpodmienečnej láske na všetkých úrovniach a dostatku vo všetkých rovinách, keď sa naladíme na prirodzenú skromnosť, ktorá je opakom umelo vyvolanej spotreby a vysokých nárokov. Už neotravujme sami seba a planétu extrémnymi požiadavkami na luxus. Trendom je stať sa zberateľmi príjemných zážitkov a láskavých činov…

Hviezdy na nebi nám napovedajú, že sa nám teraz podarí oďhaliť a prepustiť ďalšie staré obmezujúce presvedčenia. Meditujte s otvoreným srdcom nad tým, čo vám prináša do života radosť, svetlo a – ŽIARTE !!!! To, s čím sme sa morili dlhý čas a nedokázali sme to z rôznych dôvodov prepustiť – ľudí, miesta, prácu, projekty, veci – teraz pôjde s ľahkosťou, pochopením a láskou. Nechajte to ísť, bez montovania sa Vesmíru do jeho práce. Každý z nás má z pohľadu Stvoriteľa rovnakú, teda bezhraničnú hodnotu, tak ako je nekonečný Vesmír.Len sa zbaviť strachu a nabrať odvahu, priatelia. Napriek tomu, že to zvonka vyzerá tak, ako to vyzerá, všetko je inak. My, čo veríme v dobro, lásku a svetlo, sme v tých najlepších rukách.

Afirmácia: Som pripravená/ý na životodarnú lásku a požehnanie.