Transformačne VÝNIMOČNÝ LETNÝ SLNOVRAT 2020

Víkend 20.-21. júna je nositeľom veľkej transformácie, oslavy a radosti. Cítite hlboké očistné procesy v tele, na duši, v srdci i mysli? Vnímate oslobodenia od starých postojov, spôsobov komunikácie a programov správania? Dokážete konečne odhaliť ilúziu doterajšej 3D reality, boj svetla a temnoty, manipuláciu a hry o moc od pravého života v jeho každodennej jednoduchosti a tvorivej posvätnosti? Začínate naplno žiť Vašu vnútornú pravdu tu a teraz? Vítate vytrvalý tichý letný dážď, ktorý všetko staré nezvratne umyje, očistí a odplaví do útrob matky Zeme?

Zotrvávate v tichom rozjímaní, v spojení s prírodou, s ľuďmi a s Jednotou? Ja som zvolila vipassanu, meditáciu a vedomý dych. Pozdravujem Vás, priatelia a posielam Vám k tohtoročnému magickému letnému slnovratu, novoluniu v Rakovi a prstencovému zatmeniu Slnka foto z nášho medzinárodného centra Shanti. Okamih letného slnovratu nastane v sobotu v poslednej štvrťhodinke pred polnocou. Najdlhší deň a najkratšia noc je magickým obratom v prírodnom dianí a kole roka. Čo sme doteraz osobne i kolektívne zasiali, postupne do vianočného obdobia prinesie úrodu. V tomto roku ho neslávime spojením a prerodom cez oheň, ale prostredníctvom Vody… Aj preto, aby sme rozpoznali žiariace Svetlo v nás. Je veľa povolaných, a málo vyvolených.

V nedeľu 21. júna vychádza pre nás Slnko, ktoré bude svietiť na podstatne novší svet a bude na Zem vysielať nové energie. Pretože všetko je inak a máme sa na čo tešiť. I keď prerod bolí… Toto je ohlasovaný Armagedon. Vstupujeme do novej dimenzie bytia… tvorkýň a tvorcov… pre najvyššie dobro každej a každého z nás. Privítajme leto 2020. Energetická brána je otvorená, len slobodne bez rúšok a pokojne bez strachu a obáv dýchajte. Svetelným portálom prúdi v týchto dňoch obrovská dávka vysokých vibrácií. Skúste sa spojiť s bezpodmienečnou univerzálnou všeobjímajúcou láskou najvyššieho Božského zdroja v rovnocennosti ženského a mužského princípu. Skúste sa v srdiečku naladiť na najvyšší potenciál Vašej duše a na to, kým skutočne Ste. A uvidíte zázraky ❤.

Afirmácia: Ja Som súčasťou Jednoty.