TVORIVÁ SILA SLNKA VO VODNÁROVI A SPLNU MESIACA V LEVOVI

TVORIVÁ SILA SLNKA VO VODNÁROVI A SPLNU MESIACA V LEVOVI

Tento týždeň sa nesie v znamení energií splnu na osi Vodnár (Slnko) a Lev (Luna). Toto obdobie nám prináša MOŽNOSTI a ŠANCE lepšie uchopiť témy moci, sebavedomia, statočnosti, identity a úspechu. Je to šanca na odblokovanie našej SILY, ODVAHY, SRDEČNOSTI a PROSPERITY. Krok po kroku objavujeme a otvárame potenciál roka 2024 s vibráciou najsilnejšieho čísla 8, ktorému vládne zlaté SLNKO a od 10. 2. aj zelený DRAK. Nech sa páči, MOŽNOSTI a ŠANCE, ktoré nám toto obdobie prináša.

Štvrtkový večerný spln 25. januára pár minút pred 19. h vyvrcholí na 6. stupni, v nepriaznivom aspekte na Jupiter v Býkovi. Vo Vodnárovi je Pluto na 1. stupni a Urán v Býkovi, čo prináša komplikovanú zmes vplyvov, keď si naozaj musíme udržať svoj jasný smer, vieru v seba, jednoduchosť riešení a pozitívne naladenie na ďalšie obdobie. Pozor preto na prejavené emócie a rozhodovanie.

Podľa tradície ide o tzv. vlčí spln, ktorý je spájaný nielen s odvahou a odhodlaním, ale aj s oslobodením našej tvorivej energie a posunom na ceste sebapoznania a osobného rozvoja. Podporujú nás energie rastu sebavedomia a slobody. Volanie odvážnych vodnárskych vízií a štart nových projektov, realizácie nápadov a prianí nabíja sebavedomá, tvorivá a odvážna sila leva.

Zrodenci v ohnivom astrologickom znamení Leva radi vynikajú, upozorňujú na seba alebo sú prirodzení lídri. Typická je pre nich hrdosť, odhodlanie, otvorenosť a komunikatívnosť. Mávajú veľa životnej energie a kreatívne myslenie, čím súladia so vzdušnými Vodnármi. Sú väčšinou lojálni, obľúbení a verní, pretože to podporuje vzťahy a komunitu, v ktorej sa pohybujú. Často robia maximum pre svoju rodinu a priateľov.

Leví spln je zaujímavý astrologický jav, keď Mesiac naplno osvietený svetlom Slnka v jeho opozícii podporuje silnú sebadôveru vyjadriť osobnú tvorivosť, jedinečnosť a originalitu.

AFIRMÁCIA: Tvorím s jasnou víziou, vitalitou a radosťou.