Novoročné OBRADY a trojkráľové INŠPIRÁCIE 2021

Drahí priatelia,

v novom roku 2021 pod vládou veľkého učiteľa Saturna nám všetkým prajem najma veľa radosti, pohody a zdravia, aby Sme sa správne rozhodovali z nášho srdca a stredu, aby sme integrovali všetky prichádzajúce zmeny s ľahkosťou a to, čo nám neprospieva, aby sme rozpoznali, minimalizovali a prestali živiť a podporovať- našou pozornosťou, energiou, časom, peniazmi, slovami, prítomnosťou a ďalšími zdrojmi. Začiatkom roka bude navyše čierna luna v Býkovi, takže pozor na zbytočné materiálne straty.

Rok 2021 preto pre tých, ktorí doteraz na sebe dostatočne nepracovali, alebo nepochopili výzvy a dary tejto doby, bude tvrdší ako tie minulé, pretože Saturn je prísny, ale spravodlivý vládca. A bude vlastne rozhodujúci. Staré vývojové cykly Zeme sú ukončené a nové sme otvorili, začíname a TVORÍME SI teda každý sám za seba i spoločne úplne nový svet a zážitky. Energie roka sa budú niesť v znamení čísla 5, čo znamená zmeny. Na osobnej i kolektívnej úrovni. Rok kovového byvola bude tlačiť všetkých k tomu, aby dočistili posledné staré nánosy vzorcov myslenia, programy správania a zvykov, aby sme si vytvorili úplne nové, ktoré nás vovedú do éry mieru, súcitu, svetla, hojnosti, zdravia a lásky. Dobrou správou je, že ďalší rok 2022 v znamení Jupitera a šestky bude už podstatne priaznivejší a šťastnejší.

Stará doba temna je chvalabohu konečne za nami a Nová Zem – Nový Jeruzalem, Vek Vodnára, Zlatý vek ľudstva – nás víta s otvorenou náručou. Od každého z nás bez rozdielu zavisí, či prechod zo starej do novej doby bude trvať napríklad 20 alebo 200 rokov… Je treba vziať do úvahy, že démoni temnoty sa budú ešte cez ľudí a určité udalosti, cez staré štruktúry, systém a inštitúcie, snažiť aspoň na pár rokov si predĺžiť svoju moc na Zemi a taktiež vziať so sebou do ich nového tmavého domova v inej časti Vesmíru čo najviac duší… Bude preto bdelí a nenechajte vyhasnúť svetlo vo vašich lampách, ako nás učil Ježiš. Verte, že všetko sa vyvíja priaznivo a pre naše najvyššie dobro.

Pýtate sa, čo je k tomu treba?

 • Udržiavať si pozitívny náhľad na všetko, čo sa deje a plne doverovať, že víťazstvo Svetla a oslobodenie Zeme je blízko.
 • Uzavrieť staré záležitosti, vzťahy, dohody, prácu, projekty…
 • Prepustiť staré veci, spojené s nepríjemnými ľuďmi alebo traumami.
 • Bez váhania opustiť miesto a bývanie, ktoré nás nepodporuje. Nekompromisne sa presťahovať – ak treba, aj do zahraničia.
 • Pravidelne sa vhodným sposobom stále stretávať a komunikovať s podobne naladenými ľuďmi, v žiadnom prípade neupadať do izolácie alebo osamelosti.
 • Aktívne spolutvoriť nové spoločenstvá – komunity podpory, súcitu, tvorivosti, mieru, krásy, harmónie, svetla a lásky.
 • Peniaze a svoju energiu investovať po dobrom zvážení a vedome. Nakupovať iba to, čo naozaj spotrebujem, a to buď priamo od výrobcu, alebo v tom obchode, kde to podporí známych či domácich.
 • Rozumne recyklovať odpady a kreatívne obnovovať staršie veci.
 • Spoločne zdieľať dopravu, vymieňať si knihy, obrazy, domáce produkty a ubytovacie kapacity.
 • Denne navštevovať a komunikovať s prírodou, kde je náš spoločný zdroj energie a prírodnej múdrosti.
 • Denne sa spájať s naším Vyšším JA – vnútorným hlasom, intuíciou, duchovnými sprievodcami a múdrosťou duše, ktorá vie…

V prípade Vašich otázok pripravím ďalšie podporné rady. A už som ich čiastočne aj pripravila.. Vzhľadom na korona opatrenia a vďaka mojmu novému štúdiu, posunu, online výcviku a práci si Vám dovoľujem ponúknuť tieto 3 novinky:

I. ONLINE systemické TERAPIE – posobia podobne ako individ. system. konštelácie

Akýkoľvek starý problém alebo nepríjemnú opakujúcu sa situáciu je možné rozpustiť prácou s Vaším nevedomím – podvedomím a nahradiť ho novým životným pocitom a situáciou priaznivou pre Vás – aj v pohodlí Vášho domova. Stačí na to inteligentný telefón, alebo akýkoľvek iný počítač s malou kamerou a mikrofónom. Viac tu: https://www.stastnarovnovaha.sk/program-sebarozvoja/…

Energetické vyrovnanie: 50 eur/90 minút

Pri uvoľnení opatrení v súlade s aktuálnou situáciou pracujem s individuálnymi klientmi v našich centrách celostného osobného rozvoja Šťastná rovnováha v Bratislave a SHANTI v Zruči nad Sázavou pri Prahe. Viac tu: https://www.stastnarovnovaha.sk/program-sebarozvoja/

II. ONLINE VZDELÁVANIE – KURZY A PROGRAMY

Predovšetkým počas núdzového stavu a obmedzenia stretávania sa sú pre Váš efektívny sebarozvoj a prácu na osobnom a duchovnom raste k dispozícii hodnotné ONLINE PROGRAMY A KURZY:

I. AKO BYŤ V PSYCHICKEJ POHODE (v čase prerodu ľudstva)

II. ŠŤASTNÉ SEBA-UVEDOMENIE – kľúče k vnútornej rovnováhe

III. UNIVERZÁLNE ZÁKONY HOJNOSTI a finančného dostatku

IV. UZDRAV svoje VNÚTORNÉ DIEŤA a ži SVOJ život

V. NÁVOD NA ZDRAVÚ SEBA-HODNOTU a naplnený život

VI. SILA VEDOMEJ KOMUNIKÁCIE – „Na počiatku bolo Slovo…“

Obsah je prehľadne rozdelený do 7 častí, ktoré tvoria video a audio – nahrávky, skriptá, praktické testy, príklady a príbehy zo života.

Energetické vyrovnanie: 58 eur/kurz

III. Zážitková akadémia ŠŤASTNÁ ROVNOVÁHA

Od 12.2.2021 je každá/ý z Vás srdečne vítaná/ý v našej akadémii, ktorá Vám poskytne správnu navigáciu a orientáciu vo všetkých doležitých aspektoch tejto prevratnej doby. Zmysluplne a plnohodnotne – s podporným Kruhom a vedomým súladným spoločenstvom – komunitou v centre Šťastná rovnováha na Lýcejnej 4 v Bratislave + online.

Praktické vzdelávanie a vedomé spolu-tvorenie Novej Zeme bude prebiehať 5 víkendov v roku.

Termíny: 12.-14.2.2021, 16.-18.4.2021, 2.-4.7.2021, 1.-3.10.2021 a 10.-12.12.2021

Témy: srdce a ego, odpojenie od starého, tvorba nového, radikálne odpustenie, práca s pocitmi, ako opustiť rolu obete/vinníka, ochrana pred manipuláciou, vedomá komunikácia, emocionálna inteligencia, ako tvoriť zámery, sila slova, hľadanie poslania, ako vizualizovať, život vo svetle, ako si správne priať, harmonizácia priestoru, základy numerológie a astrológie, viera a presvedčenie, vina/nevina a svedomie, časti duše a vnútorné dieťa, aura – biopole, čakrový a energetický systém človeka, radikálna úprimnosť a život v pravde, osudy civilizácií Zeme, Akášické záznamy, ekologické staviteľstvo, divoké jedlé záhrady, zdravá voda, vedomý dych, strava pre telo i dušu, atp.

Obsah bude prisposobený aktuálnym otázkam času a zloženiu skupiny. Zúčastniť sa možete aj jednotlivých víkendov. K dispozícii je nocľah a parkovanie. Viac na www.StastnaRovnovaha.sk

P. S. Ak máte záujem dostávať viacemenej pravidelne kľúčové informácie o tom, čo sa deje a ako sa k tomu postaviť, pošlite mi do správy Váš mailík. Čakajú Vás tipy na zaujímavé videá, články, audionahrávky, rady, atp.

P.F. 2021

S Láskou a Svetlom

Silvia Marisi Shanti

a tím programu osobného rozvoja

ŠŤASTNÁ ROVNOVÁHA

www.StastnaRovnovaha.sk