NOV V RYBÁCH štartuje hlbokú VNÚTORNÚ OČISTU

Nov Mesiaca v Rybách v pondelok 20. februára 2023 o 08:08 h nám prináša možnosť HLBOKEJ VNÚTORNEJ OČISTY a ponoru do svojho vnútra. Najintenzívnejšie pôsobí 3 dni pred a 3 dni po tomto termíne. Zbavujeme sa pritom zbytkov záťaží, ktoré boli v nás potlačené a vytesnené a dočisťujeme to, čo nemohlo byť doteraz v našom podvedomí pre veľkú bolesť alebo traumy videné v pravom svetle, čomu nebola daná úcta, čo nebolo pochopené v nadhľade a súvislostiach. Pozor na myšlienky, slová a skutky najmä v novolunový deň, lebo tvoria a symbolizujú začiatok a v ich energiách sa ponesieme počas ďalšieho mesačného cyklu. Odporúča sa pôst a odľahčená strava.

V ČASE RÝB sa posúvame skrze synchronicity a naše zrkadlenia v iných ľuďoch. Máme šancu utvrdiť sa v správnosti našej životnej cesty a smeru osobného ľudského vývoja pre naše najvyššie osobné blaho a kolektívne dobro. Deje sa to cez rozviazanie alebo naplnenie starých zmlúv – pri postavení sa za seba a rešpektovaní svojich potrieb. Skutočná očista a individuálny posun prichádza postupne, krok po kroku, prostredníctvom pustenia, odpustenia a prepustenia, aby sa do uvoľneného miesta v nás a v kolektívnom vedomí mohla vliať milosť a nový život plný šťastných zázrakov. Buďte preto k sebe láskaví, vnímaví a dobre sa o seba starajte. Prísť môže všeličo, aj osobné stretnutie s Temnotou, ktorá je tiež Svetlom, ibaže si to neuvedomuje.

Pre narodených v Rybách je nov 20. februára v ich astrologickom slnečnom znamení súčasne začiatok ich nového šesťmesačného cyklu. V priebehu novolunia je SATURN V KONJUNKCII SO SLNKOM A LUNOU. Intenzívna práca na zbavení sa starých spôsobov života a presvedčení je teda nevyhnutná. Saturn je pán času a karmy, náš prísny učiteľ, symbol Tieňa – nedovolených, potlačených a skrytých stránok našej osobnosti, kto premietame na ostatných a dávame im ich za vinu..

Tento nov je veľmi špecifický, pretože AVIZUJE VSTUP SATURNU DO ZNAMENIA RÝB v marci, čo nám prinesie mnoho nového. Celý čas až do 21.3. bude o nás, našom správnom nastavení a rozhodovaní. Objaví sa aj téma sebahodnoty a hodnoty iných ľudí, vecí a aspektov v našom živote, napríklad mieru, pokoja a harmónie.

Tieto dni sú predurčené na koncentráciu na náš vnútorný svet s cieľom dať si svoje veci a záležitosti do poriadku tak, aby privítanie jari a významný štart do obdobia činorodého Barana 21. MARCAteda štartu nového roka v kolobehu prírody boli v súlade s našimi osobnými a kolektívnymi zámermi a túžbami. Nie je to síce ľahké, ale už nie sme malé deti, ľudsky dospievame, pod tlakom náročných situácií rastieme a uvedomujeme si zodpovednosť za to, čo svojou vlastnou energiou a pozornosťou vo svete tvoríme.

Zo zdravotného hľadiska je Nov ideálny časový úsek na DETOXIKÁCIU TELA, lebo sa najľahšie zbavuje jedov a cudzorodých látok. Pôstne kúry odľahčia, omladia a nabijú novou energiou. Teraz je prajné obdobie na začiatok očisty pľúc, čriev a jarný detox celého fyzického tela. Taktiež na začiatok jarného upratovania príbytkov. Je dobré mať na pamäti, že pri novoluní sa neodporúčajú lekárske zákroky. Ryby ovplyvňujú chodidlá, prsty na nohách, hypofýzu a hypotalamus, tvorbu endorfínov a melatonínu. Tieto orgány sú dnes citlivé, preto ich hýčkajte a nezaťažujte. V záhrade si môžete dať pohov, pôda odpočíva, nesadíme ani nepresádzame, semená zle vzchádzajú, ošetrujeme len nadzemné časti kríkov a stromov.
Nov Luny je vlastne stav, keď Mesiac i Slnko sú na oblohe v
edľa seba v rovnakom znamení zverokruhu a spolupôsobia na Zem. Vychádzajú i zapadajú spoločne, preto Mesiac teraz na oblohe nevidno.

AFIRMÁCIA: Citlivo vnímam, kto som a kam smerujem.