Prvý SPLN 2021 nás vedie k TVORIVEJ a hravej SLOBODE

Slnko vstúpilo v tomto rozhodujúcom roku premien na všetkých úrovniach života a ľudstva na planéte Zemi pred týždňom 21. januára do astrologického znamenia slobodomyseľného, idealistického a priateľského Vodnára. Ten bude na nás liať vodu úplne nového poznania, vzácnych vhľadov a uvedomení do 19. februára. Po období praktických činov a koncentrácie na ciele (Kozorožec) teda prichádza zmysluplná evolúcia a oslobodenie vnútornej aj vonkajšej tvorivosti (Vodnár).

Tento čas nám prináša ideálne možnosti, ako si dovoliť byť sám sebou, prehĺbiť vlastnú intuíciu a nájsť zdroje energie, ktoré potrebujeme k tvorivej činnosti a na nesebeckú službu celku – tvorbu Jednoty a Novej Zeme. K tomu je možné pristúpiť až vtedy, keď prestaneme trieštiť naše sily a pozornosť. Keďže energia nasleduje pozornosť, tvorivú energiu je možné nasmerovať na zhmotnenie našich vízií, teda na rozkvet aktuálnych projektov a celkový pokrok.

Zhrňme si to: vodnárske obdobie a vibrácie sú zamerané na slobodu, ľudskosť, nezávislosť, nadhľad, priateľstvo, humanitu, súcit, tvorbu nových komunít a Jednoty, tímovú prácu, zmysluplné vízie, idealizmus, rozkvet, intuíciu a všeobecný pokrok. Farba Vodnára je tyrkysovo modrá, vládne mu planéta Urán a živel vzduch (duch).

Lev je protiľahlé znamenie, vládne mu priamo šéf našej slnečnej sústavy – Slnko a jeho farba je oranžová. Je silný, odvážny, rozhodný, veľkorysý, tvorivý, hravý a neprehliadnuteľný. Potrebuje byť videný, rozdávať darčeky a radosť, oslavovať život, presadzovať seba, tvoriť a mať vysoké sebavedomie. Miluje život. Vládne mu otvorené srdce, niekedy jeho individualita/veľké ego, vrelosť, oheň a vášnivá láska. Cíti sa ako neohrozený tvorca svojho sveta a života.

Aké sú špecifické výzvy tohtoročného obdobia Vodnára?

• Vyhýbať sa televízii, ktorá pracuje z obrazmi a symbolmi, ktoré ovládajú ľudské podvedomie, teda to, ako sa jednotlivec a masy rozhodujú.

• Držať si bezpečný odstup od „lepkavých“ negatívnych informácií, energií a ľudí… • Prečisťovať fyzické telo zdravou stravou bez masa a našim obľúbeným druhom pohybu najlepšie na čerstvom vzduchu, prípadne kto to zvládne – otužovať sa.

• Čo najviac času tráviť v prírode bez dosahu elektrosmogu a 5G sietí. V spojení so živou, vyživujúcou a podporujúcou energiou voľne žijúcich, slobodných zvierat a rastlín. Kŕmiť vtáčiky, kačičky, srnky, atp., aby prežili zimu.

• Čo najviac odpočívať a meditovať na upokojenie mysle a udržiavaní sa v pokoji a rovnováhe.

• Udržiavať si vysoké vibrácie činnosťami, ktoré sú tvorivé, prinášajú prirodzenú radosť a hravosť.

• V hlbokej dovere v proces prerodu Zeme a ľudstva pozorovať dianie, viac počúvať ako rozprávať, naciťovať jazyk duše, absolvovať terapie aspoň online, vzdelávať sa, budovať si nadhľad, posilňovať intuíciu/ spájať sa so svojim vyšším Ja.

• Skúmať a uvedomovať si možnosti, hodnoty a hranice slobody a vzájomného prepojenia ľudí.

• Byť verný sám/sama sebe a zo dňa na deň byť lepšou verziou samého/samej seba. Držať si vibrácie bezpodmienečnej lásky, súcitu a pokoja v duši.

Spln nastáva vo štvrtok 28.1.2021 o 20,18 h. Slnko je vo Vodnárovi a Luna v Levovi. Januárový spln Mesiaca na osi Vodnár – Lev nám zrkadlí a osvetľuje našu osobnú schopnosť/neschopnosť radovať sa aj z malých darov života, oslavovať ho a tvoriť v prepojení s láskou Stvoriteľa a Božskej matky, s univerzálnym vedomím, s pocitom osobnej sily v každodennom živote a za každých okolností… Inšpiruje nás, aby sme objavili svoj osobný jedinečný dar a darovali ho svetu. A začali napríklad úsmevom 😊

Keď prevezmeme zodpovednosť za seba, slobodne sa budeme vyjadrovať, vystúpime z otrockého systému, prestaneme pracovať ako stroje, staneme sa sami sebou a všetci spolu sa spojíme, budeme nepremožiteľní. To je jediná cesta k nezávislosti. Navnímajte si to.

V dňoch splnu na osi Vodnár – Lev vyzerajú všetky prekážky ľahšie prekonateľné. No dávajte si pozor na srdce, chrbát, bránicu, krvný obeh a tepny. Na boľavý chrbát pomôžu mierne cviky. Masáž celého tela, na sucho a krúživými pohybmi, rozprúdi krvný obeh rovnako ako striedanie teplej a studenej vody pri sprche. Bielkoviny majú počas toho splnu zosilnený účinok. Vyberajte si tie rastlinné a chráňte tým zdravotne, fyzicky, psychicky a emočne seba, zvieratá i planétu… Ovocie vám dá teraz viac energie než inokedy.

Tento čas splnu, plus tri dni pred a po ňom, oslobodzuje našu tvorivú energiu. Vodnárske vhľady, vízie a projekty sú podporované tvorivou odvahou a silou leva. Ak máte nápad, víziu, prianie, sen, zámer, postačí oslobodiť sa od vnútorných obmedzujúcich presvedčení a začat konať. Pokiaľ je to prínosné pre najvyššie dobro naše a ďalších ľudí, zhora máme maximálnu podporu.

Afirmácia: Pre moje zámery a vízie mám dostatok energie a nadšenia. Tvorím s nadhľadom, úspešne a slobodne to, čo ma baví a slúži pre moje i spoločné dobro.

Silvia Marisi Shanti

www.StastnaRovnovaha.sk