ENERGETICKÝ AKTIVAČNÝ PORTÁL 777

ENERGETICKÝ AKTIVAČNÝ PORTÁL 7/7/7

Najväčšou udalosťou toho mesiaca a najvýznamnejšou energetickou aktivačnou bránou tohto roka je 777, otvorenou 7. júla 2023. Nesie energiu číslic 7+7+7=21, čo je dovedna číslo naplnenia vnútornej zmeny a transformácie našej planéty. Je čas prepustiť to staré, plne dôverovať Stvoriteľovi – Vesmíru a evolučnému procesu posunu ľudstva do Novej Zeme – ohlasovanému zlatému veku.

Doznievajúce energie letného slnovratu nás posúvajú k mostom k vyšším úrovniam vedomia. Portál 777 nás vibračne pripravuje na 6. a 7. dimenziu a ďalšie vrstvy nebeskej múdrosti a vyššej pravdy. Každý deň integrujeme nové významné svetelné kódy a galaktické frekvencie, čím sa posúvame k vyvrcholeniu leta na prelome júla / augusta a portálu 8. 8.

Esencia čísiel 777 predstavuje Božské vedomie a poznanie, ktoré prijímame predovšetkým z Centrálneho Slnka, o možnosti žiť Nebo na Zemi – teda vnímať viac skutočnej harmónie, čistoty, lásky, múdrosti a sily. Siedmou planetárnou bránou je Saturn, preto sa v meditácii odporúča napojiť na 7. lúč – fialový paprsok a pracovať s ním pri čistení a odstrihávaní karmických pút. Teraz sa odporúča čistiť s jantárom, pretože lieči a posilňuje náš solar plexus a harmonizuje zdravé trávenie.

Naša transformácia a vzostup Zeme plynú najmä od roku 2012 nezadržateľným tempom a my ľudia máme možnosť bez nutnosti fyzickej smrti vedení nesmrteľnou dušou, teda priamo v našich telách sa posunúť s našou domovskou planétou do novej civilizácie – paradigmy. K tomu je treba uzdraviť a poctivo vyčistiť všetky rodové a osobné záťaže, z tohto a minulých životov i zdedené z rodov od našich predkov, ktoré nám zatiaľ bránia stať sa tými, kým sme.

Úplne nové svetelné energie prichádzajúce na Zem nám v tomto procese výrazne pomáhajú. V následnosti na portál 777 nastanú vo svete hlboké a zásadné zmeny v politike a ekonomike. Nevyhnutnou súčasťou súčasného evolučného posunu je chaos.

Ideálne je dianie iba pozorovať, byť uzemnený s otvorenou mysľou, držať si srdečný odstup, nastaviť sa na zdravý pôst, zotrvávať vo svojom strede a nenechať sa strhnúť hurikánom zmätku. Preto treba pravidelne odpočívať, piť dostatok čistej pramenitej vody, meditovať, vytvoriť si svoju rezonujúcu sieť blízkych duší a byť otvorení v plnej dôvere novému životu.