Novolunie vo Vodnárovi: BUĎTE BDELÍ!

NOVOLUNIE VO VODNÁROVI: BUĎTE BDELÍ!

Nastáva ďalší míľnik na ceste prelomovým rokom 2020. Nov Luny v znamení Vodnára v piatok 24. januára 2020 o 22:40 h je kľúčový pre náš ďalší osobný i kolektívny posun a rast. Energetické vibrácie tohto magického času pôsobia 3 dni pred a 3 dni po piatkovom okamihu.

Pod vplyvom udalostí, precitnutí, pochopení, uvedomení a situácií, ktoré nám v tomto čase do života prichádzajú, odkrývame ďalšie energetické bloky a rozpúšťame nánosy programov, ktoré boli do nás vložené pre ovládanie a odpojenie sa od prirodzených schopností, hlbokej múdrosti a sily človeka. Objavujeme ďalšie vrstvy a tváre našej pravej podstaty. Aj tí najzarytejší odporcovia a strachopudi dostávajú v súčasnosti impulzy k duchovnému prebudeniu, k životu v pravde a citlivosti. Dochádza k veľkému liečeniu – cez prírodu a jej bytosti, cez našich najbližších, cez rodinu a rod. Živlom Vodnára je vzduch, ktorý súvisí s dychom a duchom.

Sme duch vo fyzickom tele. Aktuálna konštelácia hviezd a čísla v dátume a čase novu hovoria o kvalite času, ktorý prináša vnútorný prerod a transformáciu, cez smrť starého alebo toho, čo sa dobrovoľne rozhodlo odísť, aby vznikol priestor pre zrod úplne nového. Takže sa nečudujte, ak ste v tomto čase dostali navigáciu, ako a kam sa máte vo vašom živote uberať ďalej – podstatne zmysluplnejšie a šťastnejšie. Práve preto ste sa v ostatnom čase museli čiastočne ohliadať aj do minulosti a dokončiť neuzavreté situácie a vzťahy. Vodnár je originálny a priateľský vizionár, revolucionár, idealista a voľnomyšlienkarsky nositeľ nových trendov a okien do budúcnosti. Nie každý tieto jeho kvality znesie…

Vodnárska energia vidí aj za roh alebo minimálne tri kroky dopredu a vždy prináša zásadnú zmenu. Vládnucou planétou astrologického znamenia Vodnár je Urán, ktorá Vodnárom dodáva impulzívnosť, akčnosť a túžbu čeliť ďalším a ďalším výzvam. Vodnár má silnú intuíciu a je majstrom v odhaľovaní klamstiev a tajomstiev. Preto sa teraz dozvedáte niečo zásadné a úplne nové, preto sa zrazu pozeráte úplne inými očami a preciťujete aj to, čo bolo pre vás doteraz skryté. Odovzdajte sa nevyhnutnej zmene, znovuzrodeniu a prerodu, uvoľnite sa do mieru, zmierenia, súcitu a lásky, prekypujte nadšením, súznením, iskrením, radosťou a vášňou k žitiu.

Otvorte sa uvedomeniu, precitnutiu a znovuspojeniu s čistým, vedomým bytím. Darujte si darček a prežite novolunové obdobie v šťastnom a citlivom nastavení a prijímaní toho, čo sa vám deje. Pretože ako povedal duchovný majster Eckhart Tolle: „Život poskytuje človeku také zážitky, ktoré usmerňujú rozvoj jeho vedomia. A odkiaľ vieme, že potrebujeme práve ten alebo onen zážitok? No predsa odtiaľ, že ho prežívame v tejto chvíli.“ Priatelia, prajem vám krásne, požehnané a naplnené dni ❤.

Afirmácia: Som láskyplná duchovná bytosť vo fyzickom tele. Otváram sa novým darom, výzvam a uvedomeniam smerom k šťastnejšiemu a radostnejšiemu žitiu.