Autentický a transformačný spln Luny

 

Slnko už vstúpilo do znamenia Škorpióna, teda náročnejšieho jesenného obdobia. V kontexte pestrofarebnej prírody budeme riešiť vážne témy, ako: smrť starého a zmena smerom k novému, buď – alebo, túžba a vášeň, tvorba a láska, sebaovládanie a sila, zmierenie a liečenie, bytie a naša sebahodnota…

V stredu 24. októbra o 18,45 h navečer nastane čas splnu Luny v znamení Býka. Vodné a zemské znamenia sa na osi spoja, aby nás podporili v (o)púšťaní našich pripútaností. Pod-učia nás naplno prijímať to, čo nám do života prichádza bez očakávaní a podmienok, potom to zmysluplne prežiť, prepustiť a uvedomiť si pominuteľnosť každej chvíle a všetkého, čo dnes (zdanlivo) máme.

Tri dni pred a tri dni po momente splnu vás môže bolieť hlava, jazvy po operáciách, môžete mať problémy s trávením, krvným tlakom, únavou alebo spánkom. Môže zlyhávať a zmätkovať technika.

Býk a Škorpión budú tentoraz našimi učiteľmi v umení, ako byť v harmónii so sebou samým. Ako byť bdelými, ako vravel Kristus a nebáť sa. Ako s ľahkosťou a ladnosťou reagovať na zmeny. Ako sa zastať sami seba a ako sa sami o seba dobre postarať.

Tí citlivejší budú vnímať najmä od 23. do 25. októbra veľmi silné tlaky na náš posun a transformáciu. Na oslobodenie a našu osobnú pravdu.

Afirmácia: Žijem tu a teraz. Prijímam seba a nový život.