Nahrávam Udalosti

« All Events

Vedomé putovanie – SRDCE ZEME V POSVATNOM AVALONE

15. októbra - 20. októbra

- 600eur

Vedomé putovanie – SRDCE ZEME V POSVATNOM AVALONE

Vedomé putovanie v bájnom AVALONe a prepojenie sa s posvätným ostrovom jabĺk, druidov a kňažiek, dedičstvom protokresťanskej éry, rozprávkovým svetom jazier, stromov, studní a jaskýň s množstvom skrytého bohatstva, tajomstiev a hlbokej múdrosti. Srdcom Avalonu je čarovné anglické mestečko Glastonbury. Tu spolu privítame jar v čase jarnej rovnodennosti a vykročíme do ďalšej časti kola roka.

Poďte s nami na mystické 6-dňové vedomé putovanie v kruhu prebudených a vedomých žien, ktorý jediný Vám dokáže poskytnúť tie pravé ženské dary, zrkadlenia, posuny a uvedomenia.

V srdcovej čakre Európy počas pobytu spolu navštívime najvýznamnejšie silové a posvätné miesta…. Podľa počasia a zloženia skupiny pribudnú ďalšie aktivity: spoločné obrady a meditácie, návšteva ďalších spirituálnych a energetických silových miest, koncertov, slávností, originálnych obchodov, atď. Nie je povinné absolvovať všetky aktivity.

Počas nášho vedomého putovania spoznáte a vychutnáte si srdce bájneho Avalonu a precítite jeho nesmrteľný kolobeh hojnosti Bohyne Matky. Avalon je totiž nevyčerpateľný zdroj liečivej archetypálnej energie, ktorá nám pomáha tvoriť krásny zmysluplný život a hlboko v sebe zharmonizovať tok pozemských a nebeských energií. Je to aj kraj mýtov o Merlinovi, Artušovi, Guinevre, Morgane, Panej jazier, o Meči pravdy, Svätom grále a rytieroch okrúhleho stola, ktorý je od vekov symbolom rovnosti, spravodlivosti a cyklickosti života. Príbehu kráľa Artuša rozumieme na úrovni duše.

Avalon je medzi-dimenzionálny priestor, kde je možné všetko a kde sú prístupné vaše hĺbky i výšky. Nájdete tu odpočinok, pokoj, dôveru a múdrosť spojenia s prírodou, intuíciou, emóciami, posvätnosťou tela a svojho božstva. Avalon sa rozprestiera na území Írska, Anglicka, Škótska, Walesu a časti Španielska i Francúzska (Bretónsko). Esenciálne centrum Avalonu bolo a je v anglickom Glastonbury, kde doteraz žije najväčšia avalonská komunita. Somerset Downs je nádherný kraj okolitého vidieka.

V Avalone žili bok po boku druidovia a kňažky. Spolupracovali na vedení Zeme a žili v prepojení kresťanských a pohanských hodnôt. Avalon nám pripomína život v rovnováhe mužskej a ženskej sily, Boha a Bohyne. Spája nás s krásou, divokosťou a čistotou, ktorá vychádza z temnoty a svetla. Pripomína nám, že nemusíme potlačovať najcennejšie, najsilnejšie, najviac milujúce a najtalentovanejšie časti v nás. Avalonské energie sú hlboko liečivé.

Rezervácia účinných terapií motýlej masáže, ktorá rozpúšťa energetické bloky z prenatálneho vývoja, v Avalone vopred.

Lektorka a terapeutka: SILVIA MARISI Monnot (SR, ČR, FR, Španielsko a VB)

Energetická výmena: za sprevádzanie, unikátny program a prekrásne kvalitné ubytovanie blízko energeticky silných miest 660 eur. Nie je v nej zahrnutá strava (cca 70 eur), letenky (cca 160 eur), miestna doprava (70 eur), vstupy (cca 15 eur) a cestovné poistenie. Ekologické spiatočné letenky vám zabezpečíme na základe dohody.

Záloha: 300 eur. Registrácia do naplnenia kapacity 9.

Prihlášky: Silvia@StastnaRovnovaha.sk

 

Podrobnosti

Začiatok:
15. októbra
Koniec:
20. októbra
Cena:
600eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

ANGLICKO
Spojené kráľovstvo + Google Map

Podrobnosti

Začiatok:
15. októbra
Koniec:
20. októbra
Cena:
600eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

ANGLICKO
Spojené kráľovstvo + Google Map