Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Motýlia TERAPIA OSLOBODENIA vnútorného DIEŤAŤA I online

15. júla 2023 - 16. júla 2023

- 150eur

Motýlia TERAPIA OSLOBODENIA vnútorného DIEŤAŤA I online

Motýlia terapia vnútorného dieťaťa je komplexná metóda na rozpustenie energetických blokov, starých nefunkčných programov a vzorcov myslenia a správania v tele človeka. Tie sú uložené na reflexnej dráhe chrbtice na končatinách a zátylku hlavy. Jej súčasťou sú súvisiace metódy na liečenie podosobnosti vnútorného dieťa, nakoľko čistí a hojí celé obdobie vývoja plodu a detstva od počatia cez pôrod až do dovŕšenia siedmeho roka. Je to príjemná relaxačná metóda s vysokou účinnosťou pre osobný rozvoj a spirituálny rast s rodovými a karmickými presahmi. Tak ako pri iných metódach je i tu kľúčová osobnosť terapeuta.

Princíp: Počas deviatich mesiacov medzi počatím a narodením je naša duša napojená na matku. Všetky vnemy a pocity, ktoré matka prežíva, sa prenášajú na nenarodené dieťa. Do jeho bunečnej pamäti sa ukladajú emocionálne stavy matky a stávajú sa základom pre prežívanie budúceho života dieťatka. Radosti, traumy a telesné pocity poskytnú dieťaťu a neskôr dospelému človeku informačnú matricu pre vzorce myslenia a správania. Prenatálne zážitky totiž výrazne predurčujú, ako následné životné udalosti vnímame.

Účinky: Z hľadiska ľudského rozvoja je oslobodenie od zbytočných bremien kľúčové. Metamorfná technika rozpúšťa psychické a citové bloky nahromadenej energie z prenatálneho obdobia a získané životné vzorce premiena jednoduchým, príjemným, účinným a relaxačným spôsobom. Aplikáciou veľmi jemnej masáže – akoby dotykom krídiel motýľa – na reflexných zónach chodidiel, dlaní a hlave človek dostáva možnosť zbaviť sa negatívnych programov a tráum a rozpustiť ich. Tak začať využívať svoj plný potenciál a žiť poslanie, pre ktoré na tento svet prišiel.

História: Vedec Robert St. John pred približne 60 rokmi objavil takzvanú Metamorfózu. O 20 rokov neskôr ju rozvinul jeho nástupca – reflexológ Gaston San-Pierre. Mechanizmus účinku terapie potvrdzujú aj výskumy biológa novej éry Bruce Liptona. Na Slovensko Metamorfnú techniku priniesla Jitka Třešnáková. Metóda Motýlej terapie je často prirovnávaná k procesu premeny z húsenice na larvu, z ktorej po transformácii vyletí nádherný pestrofarebný motýľ.

Pridaná hodnota: terapia energeticky vygumuje nepriaznivé vzorce, ktoré sa prenášali z generácie na generáciu. Keďže myslenie a správanie nielen matky, ale aj otca, vplýva na rozvoj plodu v tele matky a tieto skúsenosti sa prenášajú v bunkovej pamäti naprieč generáciami. Taktiež okolnosti pôrodu a prvých rokov detstva. Dieťa v tom čase nemá plne vyvinuté vedomie, a tak vníma dianie v živote, ktorého je súčasťou, ako v hypnóze. Všetky zážitky si nahráva do podvedomia. Potom podľa nich žije, myslí, správa sa a rieši ich po celý život. Zjednodušene povedané, motýlia terapia poskytuje elegantné oslobodenie sa od všetkých týchto programov v podvedomí. Je to uvoľnenie sa od minulosti, ktorá už človeku neslúži, ani ho nechráni, ale ho brzdí a zaťažuje.

Pre koho je určená: pre deti i dospelých v každom veku, ideálna je pre tehotné mamičky a pre deti s rôznymi poruchami. Efektívne a natrvalo rieši i problémy takzvaných nechcených detí. Bloky sa prejavujú najčastejšie vo forme porúch správania, hyperaktivitou, agresivitou, depresiami, ADD, autizmom, a tak podobne. Taktiež zdravotnými problémami veľmi starého pôvodu – „dedičnými“ ochoreniami a tak ďalej. Je veľmi účinná a pomáha aj pri akútnych životných a psychických krízach (rozvod, rozchod, smrť v rodine, odchod z práce, starostlivosť o ťažko chorého člena rodiny) a vážnych psychických a fyzických ochoreniach (depresia, hraničná porucha osobnosti, rakovina, stav po mozgovej príhode a infarkte, cukrovka…). V obdobiach medzi aplikáciou terapií je veľmi efektívne pracovať s vnútorným dieťaťom človeka. Ak sa totiž v živote chce sám so sebou cítiť dobre, predovšetkým sa s ním musí dobre cítiť jeho vnútorné dieťa. Tak, ako s ním zachádzali, keď bol malý, tak zachádza sám so sebou a inými, keď už dospel. Preto tak, ako by chcel, aby sa s ním zachádzalo v detstve, musí sám so sebou zachádzať v dospelosti. Jediný, kto je dnes schopný jeho vnútornému dieťaťu doplniť jeho chronický emocionálny dlh, je on sám. Motýlia terapia vnútorného dieťaťa spočíva predovšetkým v nácviku zručností, ako so sebou samým zachádzať vľúdne, nežne a láskavo.

Výsledok: Viac sa dozviete, naučíte a prežijete na výcvikovom seminári. Metódu budete vedieť aplikovať sebe a svojim blízkym, pomôcť im tak zbaviť sa nežiaducich blokov a tráum.

Lektorka: Silvia Marisi Monnot Shanti (SR, ČR, FR, Anglicko a Španielsko)

Energetická výmena: 150 eur

Pozn. Nemusíte byť prítomný/á v uvedený čas, nakoľko dostanete všetky podklady v online elektronickej forme, a zostanú Vám navždy k dispozícii.

Doterajší účastníci si môžu kurz zopakovať a aktualizovať za 50%.  

Prihlášky: silvia@StastnaRovnovaha.sk

Details

Start:
15. júla 2023
End:
16. júla 2023
Cost:
150eur
Event Categories:
, , , , , , , , ,

Organizer

Silvia Marisi Monnot Shanti

Venue

Bratislava – Praha – Viedeň – Paríž – Londýn
Bratislava, + Google Map

Details

Start:
15. júla 2023
End:
16. júla 2023
Cost:
150eur
Event Categories:
, , , , , , , , ,

Organizer

Silvia Marisi Monnot Shanti

Venue

Bratislava – Praha – Viedeň – Paríž – Londýn
Bratislava, + Google Map