Nahrávam Udalosti

« All Events

  • Táto udalosť už prebehla.

Vedomá dovolenka pre priateľov NAPOJENIE NA KORENE VEĽKEJ MATKY

9. septembra - 15. septembra

- 390eur

Jedinečná týždňová vedomá dovolenka v oblasti silných (čistých/posvätných) ženských energií a prenádhernej prírody Pálavského pohoria, obohatená o pamiatky staroslovanského hradiska Pohansko na južnej Morave v susednej Českej republike.

Skupinové napojenie na našu ZEM, pozemskú kotvu a starobylé korene, na duchovné tradície a blahodárne uzemnenie, na hojnosť a výživu našej koreňovej čakry pre šťastný a naplnený život v Novej Zemi – novom zlatom veku Vodnára.

Špeciálny dovolenkový program s iniciačnými kódmi a odkazmi Věstonickej Venuše, Slovanských kňažiek, Děvína, Kalendára časov, Mikulova, hradu Děvičky, ďalších jedinečných pamiatok a vodnej nádrže Nové Mlýny v chránenej krajinnej oblasti pre duchovne prebudené ženy, mužov i páry.

Dovolenkové aktivity: výlety a prechádzky, slnenie a plávanie, meditácie a vizualizácie, bioenergetizačné cvičenia a vedomý dych, posvätné kruhové tance a zdieľanie…

Posolstvá dávnych predkov, genius loci a život podporujúca, čistá sila týchto miest Vás hlboko osloví, vnútorne obohatí a energeticky nabudí.

Chránená krajinná oblasť Pálava ochraňuje najcennejšie druhy skalných, drnových a lúčnych stepí, lesov a sutí na tunajších vápencových kopcoch. Milovický les tvoria teplomilné dúbravy a panónske dubohrabiny s oborami pre zver. Pred 35 rokmi bola organizáciou UNESCO zaradená do siete prírodných rezervácií. Od roku 2004 je tu vtáčia rezervácia s bocianmi bielymi, orliakmi morskými, včelármi lesnými, ďatľami, penicami, muchárikmi či strakošmi.

Vedie: SILVIA MARISI (SR, ČR, FR, VB a ŠP)

Energetická výmena: 390 eur za program a sprevádzanie, energetické vedenie, príjemné ubytovanie na Pálave a pohodlnú lokálnu dopravu autom / strava individuálna – s možnosťou varenia i verejného stravovania počas výletov. Z toho záloha 200 eur.

Neváhajte! Počet miest v skupine je limitovaný. Prihlášky: info@stastnarovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
9. septembra
Koniec:
15. septembra
Cena:
390eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

Pálavské pohorie a staroslovanské Pohansko, Česká republika
Morava, + Google Map

Podrobnosti

Začiatok:
9. septembra
Koniec:
15. septembra
Cena:
390eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

Pálavské pohorie a staroslovanské Pohansko, Česká republika
Morava, + Google Map