Loading Events

« All Events

Vedomá dovolenka pre priateľov KORENE VEĽKEJ MATKY

23. júna 2025 - 29. júna 2025

- 330eur – 390eur

Jedinečná 7-dňová vedomá dovolenka v čase jesennej rovnodennosti v oblasti silných (čistých/posvätných) ženských energií a prenádhernej prírody CHKO Pálava v oblasti najzápadnejšej časti Karpát – Pavlovských vrchov, tzv. Bielej hory alebo Hory Venušinej. Je obohatená o pamiatky staroslovanských hradísk a krásy Lednicko-valtického areálu na južnej Morave v susednej Českej republike.

Skupinové napojenie na našu ZEM, pozemskú kotvu a starobylé korene, na duchovné tradície a blahodárne uzemnenie, na hojnosť a výživu našej koreňovej čakry pre šťastný a naplnený život v Novej Zemi – novom zlatom veku Vodnára.

Špeciálny dovolenkový program s iniciačnými kódmi a odkazmi Věstonickej Venuše, Staroslovanských kňažiek, Vysokej zahrady, Děvína, Soutěsky, Kalendára časov, Mikulova, hradu Děvičky, ďalších jedinečných pamiatok a vodnej nádrže Nové Mlýny v chránenej krajinnej oblasti pre duchovne prebudené ženy, mužov i páry.

Dovolenkové aktivity: výlety a prechádzky, slnenie a plávanie, meditácie a vizualizácie, bioenergetizačné cvičenia a vedomý dych, posvätné kruhové tance a zdieľanie…

Posolstvá dávnych predkov, genius loci a život podporujúca, čistá sila týchto miest Vás hlboko osloví, vnútorne obohatí a energeticky nabudí.

Chránená krajinná oblasť Pálava ochraňuje najcennejšie druhy skalných, drnových a lúčnych stepí, lesov a sutí na tunajších vápencových kopcoch. Milovický les tvoria teplomilné dúbravy a panónske dubohrabiny s oborami pre zver. Pred 35 rokmi bola organizáciou UNESCO zaradená do siete prírodných rezervácií. Od roku 2004 je tu vtáčia rezervácia s bocianmi bielymi, orliakmi morskými, včelármi lesnými, ďatľami, penicami, muchárikmi či strakošmi.

Vedie: SILVIA MARISI (SR, ČR, FR, VB a ŠP)

Energetická výmena: 330 – 390 eur za program a sprevádzanie, energetické vedenie, príjemné ubytovanie v novom penzióne na Pálave s výhľadom na Děvín, veľkou záhradou, vínnym sklípkom a bazénom, a stravou individuálnou – s možnosťou varenia i verejného stravovania počas výletov. (360 eur za plné lôžko v apartmáne s terasou a 300 za prístelku v apartmáne s terasou). Príplatok za pohodlnú dopravu autom 40 eur. Záloha 230 eur.

Neváhajte! Počet miest v skupine je limitovaný. Prihlášky: info@stastnarovnovaha.sk

Details

Start:
23. júna 2025
End:
29. júna 2025
Cost:
330eur – 390eur
Event Category:

Organizer

Šťastná rovnováha

Venue

Pálava a južná Morava
Česká republika + Google Map

Details

Start:
23. júna 2025
End:
29. júna 2025
Cost:
330eur – 390eur
Event Category:

Organizer

Šťastná rovnováha

Venue

Pálava a južná Morava
Česká republika + Google Map