Nahrávam Udalosti

« All Events

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE – piata tvár lásky

28. septembra - 29. septembra

- 98EUR
14117857_666986540136694_4366632912760694291_n Centrum Šťastná rovnováha pozýva zo srdca všetky krásne nežné ženské bytosti na výživný, zážitkový, víkendový, liečivý, konštelačný a transformačný seminár VEDOMÁ CESTA K LÁSKE zvedomujúci päť tvárí lásky a ich harmonizáciu v živote človeka. Na prelome apríla a mája tento seminár zameriame na kultiváciu zdravého intímneho života, tvorivej životnej pra-sily, rozvoj sexuálneho vedomia a vedomého milovania. Program: obľúbená a účinná metóda systemických konštelácií, archetypálna ženská tantra jóga, intuitívny tanec, relaxačné masáže, očistný ženský rituál, zdieľanie, meditácie, bioenergetické cvičenia a prekvapenie. 
V úzkom, bezpečnom kruhu prebudených a vedomých žien sa prepojíme so studnicou našej múdrosti, krásy a vášne k životu, ktoré nosíme v sebe vždy, všetky a v každom veku. CESTA K LÁSKE je nežná i divoká púť k autentickej ženskosti a znovu-scitliveniu svojho tela, duše, života a sveta, v ktorom žijeme. Počas víkendového pobytu objavíte Váš osobný zdroj sily a Lásky vo Vašom srdci, tele, duši a bytí. Rozpustíte obmedzujúce presvedčenia, ktoré Vám bránia dovoliť si prejavovať svoju radosť, silu, hravosť a žiť svoj plný potenciál. Zoznámite sa s tajomstvami vedomého dychu, intímnej gymnastiky a posvätných tancov. Prebudíte a posilníte svoju kundalíni. Nie je povinné absolvovať každú aktivitu. Dozviete sa, ako vyžarovať a žiť divokosť a ženskosť, ako sa stať neodolateľná partnerka a milenka. Získate nové vhľady a uvedomenia si Vášho osobného zdroja ženskej sily a Lásky.
Čo sa dozviete: ako byť prepojená so životom, láskou, radosťou, vášňou, tvorivosťou, intuíciou a hojnosťou. 
Čo si odnesiete: schopnosti – byť spojená so svojím telom, vedome milovať bez podmienok a pôsobiť vedomým dotykom. Prepojíte sa so svojou vnútornou bohyňou a divoškou.
Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava – navigácia tu: http://www.centrumradost.sk/kontakt/
Programové bloky: sobota 9,30 – 19,30 h, nedeľa 9,30 – 17,30 h s prestávkami na občerstvenie a obed. Súčasťou víkendu je práca na silových miestach v prírode.
Seminár vedie lektorka: SILVIA MARISI  –  http://www.stastnarovnovaha.sk/kto-som/
Energetická výmena: 98 eur, z toho záloha 58 eur
Pri registrácii uveďte kód akcie: CL-S9
Prihlášky: Info@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
28. septembra
Koniec:
29. septembra
Cena:
98EUR

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk

Podrobnosti

Začiatok:
28. septembra
Koniec:
29. septembra
Cena:
98EUR

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk