Loading Udalosti

« All Events

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE – tvorivá sexuálna energia

10.máj.2019-12.máj.2019

- 128EUR

14117857_666986540136694_4366632912760694291_n

Centrum Šťastná rovnováha

pozýva zo srdca všetky krásne nežné ženské bytosti

na výživný, zážitkový, víkendový, liečivý a transformačný seminár

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE

zameraný na kultiváciu zdravého intímneho života, tvorivej životnej pra-sily, rozvoj sexuálneho vedomia a vedomého milovania aj prostredníctvom obľúbenej a účinnej terapeutickej metódy systemických konštelácií.

V úzkom, bezpečnom kruhu prebudených a vedomých žien sa prepojíme so studnicou našej múdrosti, krásy a vášne k životu, ktoré nosíme v sebe vždy, všetky a v každom veku.

CESTA K LÁSKE je nežná i divoká púť k autentickej ženskosti a znovu-scitliveniu svojho tela, duše, života a sveta, v ktorom žijeme. Počas víkendového pobytu objavíte Váš osobný zdroj sily a Lásky vo Vašom srdci, tele, duši a bytí. Rozpustíte obmedzujúce presvedčenia, ktoré Vám bránia dovoliť si prejavovať svoju radosť, silu, hravosť a žiť svoj plný potenciál. Zoznámite sa s tajomstvami vedomého dychu, intímnej gymnastiky a posvätných tancov.

Nazriete do tajov sexuálnej inteligencie, tvorivej životnej pra-sily, posvätného ženstva, tao pre ženy, tantra jógy, šťastného intímneho partnerského života a vedomého milovania. Prebudíte a posilníte svoju kundalíni. Ak to tak nebudete cítiť,  nie je povinné absolvovať každú aktivitu.

Dozviete sa, ako vyžarovať a žiť divokosť a ženskosť, ako sa stať neodolateľná partnerka a milenka. Získate nové vhľady a uvedomenia si Vášho osobného zdroja ženskej sily a Lásky.

Cyklus VEDOMÁ CESTA K LÁSKE nadväzuje na vedomé putovania po stopách posvätného ženstva vo Francúzsku, Anglicku a Izraeli. Ako aj na ženské kruhy a semináre v ČR a SR.

Semináre cyklu sa uskutočňujú každý druhý mesiac. Môžete doň vstúpiť kedykoľvek, po absolvovaní prvých piatich víkendov cyklu máte šiesty úplne zdarma.

Čo sa dozviete: ako byť prepojená so životom, láskou, radosťou, vášňou, tvorivosťou, intuíciou a hojnosťou. 

Čo si odnesiete: schopnosti – byť spojená so svojím telom, vedome milovať bez podmienok a pôsobiť vedomým dotykom. Prepojíte sa so svojou vnútornou bohyňou a divoškou.

Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava – navigácia tu: http://www.centrumradost.sk/kontakt/

Registrácia do naplnenia kapacity. Záloha: 48 eur.  Nocľah za symbolickú cenu je treba vopred rezervovať a zaplatiť.

Programové bloky: piatok 18 – 20 h, sobota 10 – 19 h, nedeľa 10 – 17 h s prestávkami na občerstvenie a obed. Súčasťou víkendu je práca na silových miestach v prírode.

Seminár vedie lektorka: SILVIA MARISI  –  http://www.stastnarovnovaha.sk/kto-som/

Energetická výmena: 128 eur, z toho záloha 68 eur

Pri registrácii uveďte kód akcie: CL-S9

Prihlášky: Info@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
10.máj.2019
Koniec:
12.máj.2019
Cena:
128EUR

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk