Nahrávam Udalosti

« All Events

KLENOTY ženskej spirituality Slovenska I a OSLAVA sviatku lásky BELTAIN

29. apríla 2022 | 18:30 - 1. mája 2022 | 17:00

- 100eur

Mimoriadne obohacujúce a požehnané vedomé putovanie z cyklu „Klenoty ženskej spirituality na Slovensku“ I. do Marianky a Borinky pri Bratislave so špeciálnym programom k slávnosti stavania Májky – Noc ohňov – Beltainu – SVIATKU LÁSKY 2022 v silnom novolunovom čase. Príďte OSOBNE podporiť rozkvet mieru a lásky, súcitu, nehy a citlivosti, radosti a hojnosti, zdravia a svetla na našej Novej Zemi. MY, prebudené a vedomé ženy sme tie Bohom vyvolené a oslovené tvorkyne, MY dávame výživu telám i dušiach našich blízkych, tvoríme vzťahy – a životu tak dávame zmysel. Ženská sila posobí neviditeľne a naša sila je v Jednote.

Najstaršie a najtajomnejšie pútnické miesto na území Slovenska. Slávne pre panovníkov a národy bývalého Uhorského kráľovstva. Uložené v malebnom údolí Malých Karpát so zdravými bukovými lesmi, zurčiacimi potôčikmi a bridlicovými štôlňami. Posvätná ženská kotva na geomanticky a historicky unikátnom území Záhoria. To je Marianka pri Bratislave.
 
Počiatky osídlenia Mariánskeho údolia siahajú minimálne do časov živého obchodného ruchu na Jantárovej ceste. Strategická poloha Marianky na križovatke zemských energetických línií a niekoľkých svetov súčasne – rímskeho a barbarského, kresťanského a pohanského, slovanského a germánskeho, ríšskeho a veľkomoravského, neskôr uhorského, ju predurčila na rolu posvätného miesta špeciálneho významu.
Obec Borinka s panenskou prírodou, viacerými očarujúcimi prírodnými a historickými archetypálnymi artefaktmi, vrátane kaplnky archanjela Michaela má presne kompatibilnú – mužskú posvätnú energiu.
VEDIE: SILVIA MARISI SHANTI (SR,ČR, FR, VB a ŠP)

Program: návšteva top významných ženských a mužských posvätných miest s výkladom a špeciálnym programom – podporujúcim a vyživujúcim ženským kruhom, meditáciou, rituálom partnerskej lásky, tancom, zdieľaním…

Nocĺah 10 eur/osoba/noc. Doprava zdieľaná.

Akcia sa uskutoční pri dodržaní preventívnych epidemiologických opatrení.

Je nutné prihlásiť sa vopred na: info@stastnarovnovaha.sk. Následne dostanete pokyny a bližší program. 

 

Podrobnosti

Začiatok:
29. apríla 2022 | 18:30
Koniec:
1. mája 2022 | 17:00
Cena:
100eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Marianka a Borinka

Podrobnosti

Začiatok:
29. apríla 2022 | 18:30
Koniec:
1. mája 2022 | 17:00
Cena:
100eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Marianka a Borinka