Loading Events

« All Events

KLENOTY ženskej spirituality Slovenska a OSLAVA sviatku lásky BELTAIN

30. apríla 2025 | 16:00 - 1. mája 2025 | 17:00

- 100eur

Mimoriadne obohacujúce a požehnané vedomé putovanie z cyklu „Klenoty ženskej spirituality na Slovensku“ I. do Marianky a Borinky pri Bratislave so špeciálnym programom k slávnosti stavania Májky – Noci ohňov – slovanskému a keltskému sviatku lásky a plodnosti Beltain – SVIATKU LÁSKY 2024.

Drahá žena, príď OSOBNE podporiť rozkvet mieru a lásky, súcitu, nehy a citlivosti, radosti a hojnosti, zdravia a svetla na našej Novej Zemi. Ženská sila pôsobí neviditeľne a naša sila je v Jednote.

Najstaršie a najtajomnejšie pútnické miesto na území Slovenska. Slávne pre panovníkov a národy bývalého Uhorského kráľovstva a významné pre kráľovské rody celej Európy. Uložené v malebnom údolí Malých Karpát so zdravými bukovými lesmi, zurčiacimi potôčikmi a bridlicovými štôlňami. Posvätná ženská kotva na geomanticky a historicky unikátnom území Záhoria. To je Marianka pri Bratislave.
 
Počiatky osídlenia Mariánskeho údolia siahajú minimálne do časov živého obchodného ruchu na Jantárovej ceste. Strategická poloha Marianky na križovatke zemských energetických línií a niekoľkých svetov súčasne – rímskeho a barbarského, kresťanského a pohanského, slovanského a germánskeho, ríšskeho a veľkomoravského, neskôr uhorského, ju predurčila na rolu posvätného miesta špeciálneho významu.
Obec Borinka s panenskou prírodou, viacerými očarujúcimi prírodnými a historickými archetypálnymi artefaktmi, vrátane kaplnky sv. archanjela Michaela má presne kompatibilnú – mužskú posvätnú energiu.
VEDIE: SILVIA MARISI SHANTI (SR,ČR, FR, VB a ŠP)

Program: návšteva top významných ženských a mužských posvätných miest s výkladom a špeciálnym programom – podporujúcim a vyživujúcim ženským kruhom, meditáciou a rituálom partnerskej lásky, tancom Shiva – Shakti, zdieľaním…

Energetická výmena: 100 eur (30 eur za 30.4. a 50 eur za 1.5.) za úžasný program, ubytovanie, výklad a sprevádzanie.

Je nutné čo najskôr sa prihlásiť vopred na: info@stastnarovnovaha.sk. 

 

Details

Start:
30. apríla 2025 | 16:00
End:
1. mája 2025 | 17:00
Cost:
100eur
Event Category:

Organizer

Silvia Marisi

Venue

Marianka a Borinka

Details

Start:
30. apríla 2025 | 16:00
End:
1. mája 2025 | 17:00
Cost:
100eur
Event Category:

Organizer

Silvia Marisi

Venue

Marianka a Borinka