Loading Events

« All Events

Vedomé putovanie – SRDCE ZEME V POSVATNOM AVALONE pre páry

28. apríla 2025 - 3. mája 2025

- 800EUR

 

Vedomé putovanie – SRDCE ZEME V POSVATNOM AVALONE

pre páry i jednotlivcov 

Vedomé putovanie v bájnom AVALONe a prepojenie sa s posvätným ostrovom jabĺk, druidov a kňažiek, dedičstvom protokresťanskej éry, rozprávkovým svetom jazier, stromov, studní a jaskýň s množstvom skrytého bohatstva, tajomstiev a hlbokej múdrosti. Srdcom Avalonu je čarovné anglické mestečko Glastonbury. Tu spolu oslávime magický čas BELTAINU – SVIATKU LÁSKY a vykročíme do ďalšej časti kola roka.

Poďte s nami na mystické 6-dňové vedomé putovanie v kruhu prebudených mužov a vedomých žien, ktorý jediný Vám dokáže poskytnúť tie pravé dary, zrkadlenia, posuny a uvedomenia.

V srdcovej čakre Európy počas pobytu spolu navštívime najvýznamnejšie silové a posvätné miesta…. Podľa počasia a zloženia skupiny pribudnú ďalšie aktivity: spoločné obrady a meditácie, návšteva ďalších spirituálnych a energetických silových miest, koncertov, slávností, originálnych obchodov, atď. Nie je povinné absolvovať všetky aktivity.

Počas nášho vedomého putovania spoznáte a vychutnáte si srdce bájneho Avalonu a precítite jeho nesmrteľný kolobeh hojnosti Bohyne Matky. Avalon je totiž nevyčerpateľný zdroj liečivej archetypálnej energie, ktorá nám pomáha tvoriť krásny zmysluplný život a hlboko v sebe zharmonizovať tok pozemských a nebeských energií. Je to aj kraj mýtov o Merlinovi, Artušovi, Guinevre, Morgane, Panej jazier, o Meči pravdy, Svätom grále a rytieroch okrúhleho stola, ktorý je od vekov symbolom rovnosti, spravodlivosti a cyklickosti života. Príbehu kráľa Artuša rozumieme na úrovni duše.

Avalon je medzi-dimenzionálny priestor, kde je možné všetko a kde sú prístupné vaše hĺbky i výšky. Nájdete tu odpočinok, pokoj, dôveru a múdrosť spojenia s prírodou, intuíciou, emóciami, posvätnosťou tela a svojho božstva. Avalon sa rozprestiera na území Írska, Anglicka, Škótska, Walesu a časti Španielska i Francúzska (Bretónsko). Esenciálne centrum Avalonu bolo a je v anglickom Glastonbury, kde doteraz žije najväčšia avalonská komunita. Somerset Downs je nádherný kraj okolitého vidieka.

V Avalone žili bok po boku druidovia a kňažky. Spolupracovali na vedení Zeme a žili v prepojení kresťanských a pohanských hodnôt. Avalon nám pripomína život v rovnováhe mužskej a ženskej sily, Boha a Bohyne. Spája nás s krásou, divokosťou a čistotou, ktorá vychádza z temnoty a svetla. Pripomína nám, že nemusíme potlačovať najcennejšie, najsilnejšie, najviac milujúce a najtalentovanejšie časti v nás. Avalonské energie sú hlboko liečivé.

Lektori: SILVIA MARISI Monnot (SR, ČR, FR, Španielsko a VB), Gabriela GABRIELLI (ČR) a Patrick MONNOT (FR)

Energetická výmena: za sprevádzanie, unikátny program a prekrásne kvalitné ubytovanie blízko energeticky silných miest 800 eur. Nie je v nej zahrnutá strava (cca 70 eur), letenky (cca 150 eur), miestna doprava (cca 50 eur), vstupy (cca 20 eur) a prípadne cestovné poistenie. Ekologické spiatočné letenky z Prahy vám zabezpečíme na základe dohody.

Záloha: 300 eur. Registrácia do naplnenia kapacity 9.

Prihlášky: Silvia@StastnaRovnovaha.sk

 

 

Details

Start:
28. apríla 2025
End:
3. mája 2025
Cost:
800EUR
Event Category:

Venue

ANGLICKO
Spojené kráľovstvo

Organizer

Šťastná rovnováha

Details

Start:
28. apríla 2025
End:
3. mája 2025
Cost:
800EUR
Event Category:

Venue

ANGLICKO
Spojené kráľovstvo

Organizer

Šťastná rovnováha