Loading Udalosti

« All Events

SRDCE MYSTICKÉHO AVALONU

20.marec.2019-24.marec.2019

- 368EUR

Vedomé putovanie v bájnom AVALONe… posvätnom ostrove druidov a kňažiek, obdarenom svetom jazier, stromov, studní a jaskýň s množstvom skrytého bohatstva, darov, tajomstiev a múdrosti. Srdcom Avalonu je anglické mestečko Glastonbury. Tu spolu privítame jar. Poďte s nami na 5-dňové vedomé putovanie v čase silného splnu Luny a súčasne jarnej rovnodennosti. Tesne pred oddelením VB od EÚ a časom veľkých zmien…

Počas pobytu spolu navštívime: posvätný vrch s vežou TOR, kde sa krížia dračie energetické siločiary Márie Magdalény a archanjela Michaela, Chrám Bohyne, Glastonbury Abbey s hrobom kráľa Artuša a jeho manželky Guinevry, Kaplnku Márie Magdalény s neopísateľne krásnou a čistou liečivou energiou, Chalice Well – liečivý prameň Svätého grálu v rajskej záhrade, Posvätný Biely (mužský) prameň, tisícročné duby Gog a Magog a Wearyall Hill. Podľa počasia a zloženia skupiny pribudnú ďalšie aktivity: spoločné obrady a meditácie, návšteva ďalších spirituálnych a energetických silových miest, koncertov, slávností, originálnych obchodov, atď. Nie je povinné absolvovať všetky aktivity.

Počas nášho vedomého putovania spoznáte a vychutnáte si srdce bájneho Avalonu a precítite jeho nesmrteľný kolobeh hojnosti Bohyne Matky. Avalon je totiž nevyčerpateľný zdroj liečivej archetypálnej energie, ktorá nám pomáha tvoriť krásny zmysluplný život a hlboko v sebe zharmonizovať tok pozemských a nebeských energií. Je to aj kraj mýtov o Merlinovi, Artušovi, Ginevre, Morgane, Panej jazier, o Meči pravdy, Svätom grále a rytierovi okrúhleho stola, ktorý je od vekov symbolom rovnosti, spravodlivosti a cyklickosti života. Príbehu kráľa Artuša rozumieme na úrovni duše. Avalon je medzi-dimenzionálny priestor, kde je možné všetko a kde sú prístupné vaše hĺbky. Nájdete tu odpočinok, pokoj, dôveru a múdrosť spojenia s prírodou, intuíciou, emóciami, posvätnosťou tela a svojho božstva.

Avalon sa rozprestiera na území Írska, Anglicka, Škótska, Walesu a časti Španielska a Francúzska (Bretónsko), a esenciálne centrum Avalonu bolo a je v anglickom Glastonbury. Somerset Downs je nádherný kraj okolitého vidieka.

V Avalone žili bok po boku druidovia a kňažky. Spolupracovali na vedení Zeme a žili v prepojení kresťanských a pohanských hodnôt. Avalon nám pripomína život v rovnováhe mužskej a ženskej sily, Boha a Bohyne. Spája nás s krásou, divokosťou a čistotou, ktorá vychádza z temnoty. Pripomína nám, že nemusíme potlačovať najcennejšie, najsilnejšie, najviac milujúce a najtalentovanejšie časti v nás. Avalonské energie liečia.

Rezervácia účinných terapií motýlej masáže, ktorá rozpúšťa energetické bloky z prenatálneho vývoja, v Avalone vopred.  

Lektorka a terapeutka: SILVIA MARISI (SR, ČR, FR a VB)

Energetická výmena za sprevádzanie, unikátny program a prekrásne kvalitné ubytovanie blízko energeticky silných miest: 368 eur. Nie je v nej zahrnutá strava, doprava, vstupy a cestovné poistenie (cca 90 eur). Spiatočné letenky vám vieme na základe dohody zabezpečiť.

Zľavy: 10 % pre účastníčky/kov doterajších pobytových seminárov a vedomých putovaní, pre partnerov a pre rodinných príslušníkov. Zľavy sa nesčítavajú. Záloha: 200 eur.

Kapacita: 9 miest. Registrácia do naplnenia kapacity.

Prihlášky: Silvia@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
20.marec.2019
Koniec:
24.marec.2019
Cena:
368EUR

Miesto udalosti

ANGLICKO
Spojené kráľovstvo

Organizátor

Šťastná rovnováha