Nahrávam Udalosti

« All Events

  • Táto udalosť už prebehla.

VZŤAHOVÉ, rodinné a ZDRAVOTNÉ KONŠTELÁCIE

9. októbra | 10:00 - 18:00

- 48eur - 68eur

Konštelačný seminár zameraný na harmonizáciu rodinných pút, medziľudských vzťahov, zdravotných problémov a obnovu naplnených partnerstiev, radosti a vitality.

Metóda systemických konštelácií má schopnosť priestorovo znázorniť a vytiahnuť na svetlo najväčšie prekážky k žitiu naplneného a šťastného života. Efektívne harmonizuje a lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, bloky a prekážky.

V systemických konšteláciách a v konšteláciách podosobností – častí duše sa zvedomujú a rozpúšťajú karmické zapletenia niekedy až s regresným presahom. Terapia je mocným nástrojom osobného rastu a sebapoznania, ale nenahrádza klasickú lekársku starostlivosť. Výsledkom účasti na seminári je nový životný pocit uvedomenia, radosti, oslobodenia, vitality a návrat chuti do života.

Systemické konštelácie vynašiel Bert Hellinger. Jeho dielo rozšírili viaceré osobnosti , napríklad Artho Witteman a Wilfried Nelles.  Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa používajú nielen v oblasti harmonizácie vzťahov a rodinných zapletení, ale aj v mnohých ďalších oblastiach života.

Vedie: SILVIA MARISI MONNOT Shanti (SR, ČR, VB, ŠP a FR).

Energetická výmena: účasť 48 eur, pri postavení osobnej konštelácie 68 eur. Aj keď si nepostavíte vlastnú konšteláciu, Vaša prítomnosť Vám zaistí riešenie tých tém vo Vašom živote, ktoré sú riešené  a harmonizované v skupine počas seminára.

Program: od 9,30 h registrácia, od 10,00 do 18,00 h informačná a zážitková časť so stavaním konštelácií, vrátane prestávok na občerstvenie, obed a večeru.

Miesto: Centrum Šťastná rovnováha, Lýcejná 4, Bratislava I

Pracujeme pri dodržaní potrebných epidemiologických opatrení.

Podrobnosti

Dátum:
9. októbra
Čas:
10:00 - 18:00
Cena:
48eur - 68eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi Monnot Shanti

Miesto udalosti

Centrum Šťastná rovnováha, Lýcejná 4, Bratislava
Lýcejná 4
Bratislava,
+ Google Map

Podrobnosti

Dátum:
9. októbra
Čas:
10:00 - 18:00
Cena:
48eur - 68eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi Monnot Shanti

Miesto udalosti

Centrum Šťastná rovnováha, Lýcejná 4, Bratislava
Lýcejná 4
Bratislava,
+ Google Map