Nahrávam Udalosti

« All Events

  • Táto udalosť už prebehla.

Vstúpte do kvantového poľa šťastia

7.október.2016 10:00-18:00

- 48eur

indexNa zážitkovom seminári si predstavíme základné tézy vstupu a práce v kvantovom poli D. Chopru, Hew Lena, R. Bartletta a F. J. Kinslowa. Budeme pracovať v malej skupinke ľudí, ktorí sa rozhodli už dlhšie neotáľať a podstatne si skvalitniť život. Pomocou techniky kvantovania ho premeniť na šťastný, zdravý, radostný, autenticky sebavedomý a bohatý. Spoločne si pomenujeme a zážitkovým spôsobom uvedomíme cestu k svojmu osobnému trvalému životnému šťastiu.

Kvantové pole nekonečných možností a jeho vlastnosti popisuje kvantová fyzika. Je to pole energie okolo nás a v nás, prepája všetkých a všetko. Nazýva sa aj Akáša, plnej potencionality, morfické pole, bioinformačné pole, atp. Naučíte sa, ako doň vstúpiť cez aktivované energetické pole srdca a vybrať si najlepšie, a tak vedome tvoriť svoju realitu.

Navýšením energetických vibrácií a vedomým prepísaním programov si podstatne skvalitníte nasledujúci život. Dostanete sa tak do Vašich pôvodných nastavení harmónie a zdravia, do prirodzeného stavu plného potenciálu. Tento proces je transformačný, dochádza pri ňom k plynulému rozpúšťaniu blokov a uvoľňovaniu presvedčení, ktoré Vám doteraz v živote bránili nastoleniu šťastia a rovnováhy.

Registrácia do 4. 10. Záloha 18 CZK.

Súčasťou ceny je pitný režim počas dňa a bio-ovocie.

Kód akcie KV-S2

Podrobnosti

Dátum:
7.október.2016
Čas:
10:00-18:00
Cena:
48eur

Organizátor

Silvia Marisi a Mirunka Hazuchová

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk