Nahrávam Udalosti

« All Events

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE – posvätnosť života

9. januára 2021 - 10. januára 2021

- 98eur

dolphins-sacred-circle-mandala-florencia-burton_Centrum Šťastná rovnováha

pozýva zo srdca všetky krásne nežné ženské bytosti

na prenádherný hlboký liečivý zážitkový seminár

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE

zameraný na uvedomenie si, obnovu a oslavu posvätnosti života v jeho hĺbkach, rozmeroch, podobách a formách.

V úzkom, bezpečnom kruhu prebudených a vedomých žien sa prepojíme so studnicou našej múdrosti, krásy a vášne k životu, ktoré nosíme v sebe vždy, všetky a v každom veku.

CESTA K LÁSKE je nežná i divoká púť k autentickej ženskosti a znovu-scitliveniu svojho tela, duše, života a sveta, v ktorom žijeme. Počas víkendového seminára objavíte Váš osobný zdroj sily a Lásky vo Vašom srdci, tele, duši a bytí.

Rozpustíte obmedzujúce presvedčenia, ktoré Vám bránia dovoliť si prejavovať svoju radosť, silu, divokosť, hravosť a žiť svoj plný potenciál. Zoznámite sa s univerzálnymi posvätnými kruhovými tancami mieru. Ako aj s tajomstvami vedomého dychu, potrebnými na udržanie sviežosti, mladosti a vitality. Dostanete odpovede na otázky, prečo a ako inšpirovať mužov, aby nám vytvárali bezpečný priestor a podporu pre našu lásku, ktorá má moc zachrániť zničenú Zem.

Cyklus VEDOMÁ CESTA K LÁSKE nadväzuje na vedomé putovania posvätného ženstva a Márie Magdalény vo Francúzsku, Anglicku a Izraeli, ako aj ženské kruhy a víkendové semináre v SR a ČR.

Semináre cyklu sa uskutočňujú každý druhý mesiac. Môžete doň vstúpiť kedykoľvek, po absolvovaní prvých piatich víkendov cyklu máte šiesty úplne zdarma.

Čo sa dozviete: ako byť každý deň v pohode, šťastí a harmónii. Ako byť prepojená so životom, láskou, radosťou, vášňou a hojnosťou. 

Čo si odnesiete: schopnosť vedome milovať po celý život. Prepojíte sa so svojou vnútornou bohyňou. Dozviete sa, ako vyžarovať a žiť ženskosť, ako sa stať neodolateľná partnerka a milenka. Získate nové vhľady a uvedomenia si Vášho osobného zdroja ženskej sily a potreby Lásky.

Čo so sebou: šatku na oči, vonné oleje, kryštály, ružovú vodu, väčšiu sviečku, kvety do vlasov,  darček pre inú ženu, pierko, dlhú voľnú sukňu alebo šaty. Ostatné v maili po prihlásení.

srdceProgramové bloky:

1. deň: 10,00 h – registrácia a naladenie; 10,30 h -13,00 h I. blok; 13,00-15,00 h obed a odpočinok; 15,00 – 18,00 II. blok

2. deň: 10,00 h – 11,30 h III. blok; 11,40 – 14,00 h IV. blok (v prípade príjemného počasia práca vonku na silových miestach v čistej prírode); 14,00 – 15,30 h obed a odpočinok; 15,30 – 17,00 h V. blok

Energetická výmena: 98 eur. Registrácia do naplnenia kapacity 12 miest.

Seminár vedie: SILVIA MARISI  (SR, ČR, FR, ŠP a VB) – http://www.stastnarovnovaha.sk/kto-som/

Pri registrácii uveďte kód akcie: CL-S7

Prihlášky: Info@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
9. januára 2021
Koniec:
10. januára 2021
Cena:
98eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk

Podrobnosti

Začiatok:
9. januára 2021
Koniec:
10. januára 2021
Cena:
98eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk