Nahrávam Udalosti

« All Events

  • Táto udalosť už prebehla.

VIANOČNÝ POSVATNÝ ŽENSKÝ KRUH

10. decembra 2019 | 18:00 - 21:00

- 28eur

Srdečne vás pozývame na výnimočný zážitkový seminár „VIANOČNÝ POSVATNÝ ŽENSKÝ KRUH“

Na zážitkovom seminári zameriame pozornosť na ženskú podporu. Bude vianočná meditácia, zdieľanie a skupinový koučing, systemické konštelácie časti duše, transformačný tanec, intuitívny dotyk, vedomý dych… Za prítomnosti posvätných energií Márie Magdalény, Márie Matky a Božskej Matky.
Nech sa páči, príďte.

Život je božské dobrodružstvo a zážitková hra. Ako s tým súvisí osobná cesta duše, akú rolu v tom má slobodná vôľa a prirodzená ženská spiritualita? Vianočný ženský kruh je určený na citlivé zvedomenie odpovedí na tieto a príbuzné témy. Na osobné zoznámenie sa so svojou vnútornou ženou a bohyňou.

V úzkom, bezpečnom a liečivom kruhu prebudených a vedomých žien sa prepojíme so studnicou našej múdrosti, krásy a vášne k životu, ktoré nosíme v sebe vždy, všetky a v každom veku. Ukotvíme sa spoločne vo svojom srdci, naladíme sa a intenzívne precítime esenciu posvätnosti života.

Odnesiete si tesnejšie spojenie sami so sebou, uvedomenie a pochopenie vašej životnej cesty, scitlivenie vnímania, tela, duše, života a sveta, v ktorom žijeme. Precítite Váš osobný zdroj Lásky vo Vašom srdci, tele, duši a bytí. Pustíte zranenia, ktoré Vám bránia dovoliť si prejavovať svoju radosť a hravosť a žiť svoj plný potenciál. Ukončíte hry na mužské roly a súperenie, vzdáte sa strachov prejaviť zraniteľnosť, úprimnosť, city a pocity. Dostanete odpovede aj na otázky, prečo a ako inšpirovať mužov, aby nám vytvárali bezpečný priestor a podporu pre našu lásku, ktorá má moc zachrániť zničenú Zem. Získate nové vhľady a uvedomenia si Vášho osobného zdroja ženskej sily a Lásky.

Dozviete sa ako byť každý deň vo svojej nežnej ženskej sile, v pohode, šťastí a harmónii. Ako byť prepojená so životom, láskou, radosťou, vášňou a hojnosťou. Akú rolu zohrávajú ďalšie ženy vo Vašom živote, ako si pritiahnuť do života správneho muža alebo udržať a rozvíjať partnerský vzťah.

Čo so sebou: šatku na oči, rôzne vonné oleje, kryštály, ružovú vodu, sviečku, kvety do vlasov, malý darček pre inú ženu, dlhú voľnú sukňu alebo šaty.

Lektorka: SILVIA MARISI (SR, ČR, Francúzsko, Anglicko a Španielsko) – inšpirátorka a lektorka seminárov a vedomých putovaní, publicistka, konštelárka, terapeutka, koučka a zakladateľka programu Šťastná rovnováha. Má dary jasnovedenia a jasnocítenia. V praxi odovzdáva to, čím sama prešla. Venuje sa celostnému rozvoju, koučingu šťastného bytia, ženskému uvedomeniu, archetypálnej typológii, numerológii, feng šuej, NLP, kultivácii sexuálneho vedomia, ženskej hormonálnej a klasickej tantra jóge, Hoo´ponopono, Motýlej terapii, Esejským zrkadlám vzťahov a situácií a systemickým konštelačným technikám. Jej učiteľmi boli a sú popredné naše a zahraničné osobnosti. Pochádza zo Slovenska a pôsobí v SR, ČR, Anglicku, Španielsku a Francúzsku.
WEB: www.StastnaRovnovaha.sk
mail: info@ StastnaRovnovaha.sk
FB konto: Silvia Marisi
FB skupiny: Ženské uvedomenei/Ženské uvědomění, Vedomá tvorba prosperity, Motýlia terapia premeny, Vedomé putovanie 🙂 Šťastná rovnováha

Dátum a čas: 10.12.2019 o 18.00 hod.

Miesto: Centrum Svet možností, Tehelná 25, Bratislava

V našich priestoroch sa prezúvame – k dispozícii sú papučky, alebo si prineste vlastné prezuvky. Ďakujeme 🙂

Cena: 28 €
Je nutné prihlásiť sa vyplnením registračného formulára na webe Svet možností.
Viacej informácií: 0908 741 211 – Andrejka, seminare@svetmoznosti.sk

Podrobnosti

Dátum:
10. decembra 2019
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
28eur
Udalosť Kategória:
Webstránka:
www.svetmoznosti.sk

Organizátor

Svet možností
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Moravany nad Váhom a Považie

Podrobnosti

Dátum:
10. decembra 2019
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
28eur
Udalosť Kategória:
Webstránka:
www.svetmoznosti.sk

Organizátor

Svet možností
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Moravany nad Váhom a Považie
© Copyright - Šťastná rovnováha