Nahrávam Udalosti

« All Events

Vedomé putovanie – POCHODEŇ sv. Márie Magdalény

25. mája 2020 - 1. júna 2020

- 498eur

Krásne zmysluplný vstup do leta v romantickom Provensalsku – v najväčšej krajine prirodzenej úcty k ženstvu.  

Zázračná obroda tela a duše vedomým putovaním v kraji sv. Márie Magdalény s transformačnými liečivými energiami posvätného ženstva a mocným genius loci.

V atmosfére šarmantného francúzskeho juhu, magického slnka a blankytného mora, ktorú ukotvujú štíty Álp dotýkajúce sa neba a žensky oblé, zelené svahy najväčších európskych veľhôr. Výživný, silný, zážitkový, vedomý pobyt v najobľúbenejšej časti Francúzska.  

Navštívime: kľúčové destinácie Márie Magdalény v Provence, kraji ženskej posvätnej energie, podmanivých lánov levandule a zakvitnutých slnečníc, divokých bielych koní a malebných pláží blankytného Azúrového pobrežia Stredozemného mora. Zažijeme atmosféru pravého provensalskeho vidieka a trhu. Splynieme s vôňami, chuťami, farbami a zvukmi mystickej krajiny a magickej prírody. Nasajeme životodarnú silu provensalskeho Slnka a sviežeho vzduchu.

Lektorka: SILVIA MARISI (SR, FR, ČR, ŠP a VB)

Energetická výmena: 498 eur – obsahuje program, sprevádzanie, tlmočenie, romantické ubytovanie s bazénom a nádhernou záhradou v prenádhernom a fascinujúcom kraji. Záloha 350 eur sa odpočíta z celkovej ceny. Nie je v nej zahrnuté cestovné poistenie, náklady na spiatočné letenky a stravu. Po dohode Vám zakúpime letenky a poradíme, ako so stravou a poistením.

Zľavy: 10 % pre doterajšie účastníčky vedomých putovaní, matku a dcéru, či sestry.

Prihlášky: Silvia@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
25. mája 2020
Koniec:
1. júna 2020
Cena:
498eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

PROVENSALSKO, Francúzsko
Francúzsko + Google Map

Podrobnosti

Začiatok:
25. mája 2020
Koniec:
1. júna 2020
Cena:
498eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

PROVENSALSKO, Francúzsko
Francúzsko + Google Map