Nahrávam Udalosti

« All Events

Vedomá dovolenka V STOPÁCH POSVATNÉHO ŽENSTVA V STREDOMORÍ

2. septembra - 9. septembra

- €700

Výživná, liečivá, vedomá dovolenka na prekrásnom súostroví v Stredozemnom mori pre ženy – vrátane návštevy pamiatok na tamojšie pôsobenie sv. Márie Magdalény a jej nasledovníkov.

Typické  stredomorské ubytovanie s výhľadom na more a prístav, kde sa Mária Magdaléna so svojim kráľovským sprievodom vylodila. Zážitky z lode, kúpanie v mori a oddych na prenádherných čistých plážach, ktoré patria do prírodného parku. Posvätný ženský kruh, naplnenie zámerov, spomalenie, plynutie a ženské rozmaznávanie, užívanie si krás života, nakupovanie na miestnych trhoch a v obchodíkoch, večerné prechádzky, rozkvet archetypu milenka života. Neskutočne úchvatná príroda, zážitok jej ochrany v každodennosti, talianske špeciality, sladkosť života.  

Aktuálny termín: 2.-9. septembra 2024

Pre šírenie pravého posolstva Márie Magdalény (s jej heslom Viera – nádej – láska) a kristovského vedomia na Zemi (Ja som Cesta, Pravda a Život) cez vedomé ženy sme pripravili ďalšiu iniciačnú cestu zo série vedomých dovoleniek na energetických a silových miestach Európy.

Na malebnom súostroví s prenádhernou prírodou, ktoré spolu navštívime, založila Sv. Mária Magdaléna pri úteku pred prenasledovateľmi po ukrižovaní Jeshuu Ježiša Krista v Jeruzaleme, ktorí ohrozovali jej život a životy ich detí – potomkov kráľovskej krvi, esénsku komunitu, ktorá zachovala pravé Kristovo učenie: Cestu lásky.

Program môže obsahovať: návštevu pamiatok, múzeí a dokumentov, historické výklady a vhľady, meditácie a očistný rituál, zdieľania a zrkadlenia, iniciáciu a 7 archetypov Márie, užívanie krás a darov života, cesta je cieľ… Nie je povinné zúčastniť sa každej aktivity.

Energetická výmena: 700 eur, rezervačná záloha 360 eur. Obsahuje organizáciu, vedenie, program, prípravu a štýlové ubytovanie. Neobsahuje: spiatočné letenky (zabezpečíme), miestnu dopravu trajektom a autobusom, stravu a vreckové.

Prihlášky: Info@StastnaRovnovaha.sk. Hláste sa obratom, cestujeme v malej skupine.

Podrobnosti

Začiatok:
2. septembra
Koniec:
9. septembra
Cena:
€700
Udalosť Kategória:

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

Taliansko

Podrobnosti

Začiatok:
2. septembra
Koniec:
9. septembra
Cena:
€700
Udalosť Kategória:

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

Taliansko