Nahrávam Udalosti

« All Events

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE – sebaprijatie a sila

7. marca - 8. marca

- 98eur

 

Centrum Šťastná rovnováha

zo srdca pozýva na výživný zážitkový a konštelačný víkendový seminár

zameraný na prijatie skutočnej ženskej sily a integrity,

podporu sebaúcty, sebavedomia, sebalásky a sebahodnoty.

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE

všetky krásne nežné ženské bytosti, ktoré:

  • pochybujú o svojej hodnote a budujú si autentickú sebaúctu, sebadôveru, sebavedomie
  • majú zatiaľ problém s bezpodmienečným sebaprijatím a sebaláskou
  • sú zranené zo vzťahov, ktoré sprevádza(lo) citové, finančné, fyzické alebo psychické obetovanie sa, ustupovanie a podriaďovanie sa
  • nenachádzajú vo svojom súčasnom živote dostatok šťastia, hojnosti a harmónie – a hľadajú samy seba

Život je tanec polarít. Predovšetkým Svetla a tmy. Akú rolu v našom živote hrajú svetlo a tma? K sebaprijatiu a sile patrí nielen uvedomenie si a ocenenie svojich svetlých stránok, ale aj prijatie tých nevedomých – temných. Práve na to zameriame špeciálnu meditáciu a cvičenia na rozpustenie skrytých a hlboko potlačených zlyhaní, zrád, zneužití, zranení a neodpustení. Súčasťou programu je cvičenie na rozpustenie emočných blokov, ženské konštelácie a bioenergetická práca s telom a hlasom. Ak to tak nebudete cítiť, nemusíte absolvovať každú aktivitu.

V úzkom, bezpečnom kruhu prebudených a vedomých žien sa prepojíme so studnicou našej múdrosti, krásy a vášne k životu, ktoré nosíme v sebe vždy, všetky a v každom veku. Zasejeme semená našich zámerov, aby úspešne vyklíčili a rástli v našich životoch.

Cyklus CESTA K LÁSKE je nežná i divoká púť k autentickej ženskosti a znovu-scitliveniu svojho tela, duše, života a sveta, v ktorom žijeme. Počas víkendového pobytu objavíte Váš osobný zdroj Lásky vo Vašom srdci, tele, duši a bytí. Pustíte zranenia, ktoré Vám bránia dovoliť si prejavovať svoju radosť a hravosť a žiť svoj plný potenciál. Ukončíte hry na mužské roly a súperenie, vzdáte sa strachov prejaviť svoju zraniteľnosť, úprimnosť, city a pocity. Dostanete odpovede na otázky, prečo a ako inšpirovať mužov, aby nám vytvárali bezpečný priestor a podporu pre našu lásku, ktorá má moc zachrániť zničenú Zem.

Cyklus VEDOMÁ CESTA K LÁSKE nadväzuje na vedomé putovania po stopách posvätného ženstva a Márie Magdalény vo Francúzsku, v Anglicku a Izraeli, ako aj ženské kruhy a semináre v SR a ČR.

Semináre cyklu sa uskutočňujú každý druhý mesiac. Sú spojené so ženskými  konšteláciami. Môžete doň vstúpiť kedykoľvek, po absolvovaní prvých piatich víkendov cyklu máte šiesty úplne zdarma.

Čo sa dozviete: ako byť každý deň vo svojej nežnej ženskej sile, v pohode, šťastí a harmónii, aký je Váš jazyk lásky. Ako byť prepojená so životom, láskou, radosťou, vášňou a hojnosťou. Akú rolu zohrávajú ďalšie ženy vo Vašom živote, ako si pritiahnuť do života správneho muža alebo udržať a rozvíjať partnerský vzťah.

Čo si odnesiete: prijatie svojich temných stránok, skutočnú vnútornú silu, šťastnú rovnováhu a schopnosť milovať po celý život. Zvedomíte si svoju sebaúctu a ukotvíte svoju sebahodnotu, osobné potreby a hranice. Dozviete sa, ako vyžarovať ženskosť, ako sa stať neodolateľná žena. Získate nové vhľady a uvedomenia si Vášho osobného zdroja ženskej sily a Lásky.

Čo so sebou: krásnu ženskú šatku, pohodlnú dlhú sukňu alebo šaty, sviečku s podstavcom, vonný olej, kvety do vlasov a dobrôtky na stôl hojnosti.

Lektorka: SILVIA MARISI (SR, ČR, FR, VB a ŠP)

Program: 1. deň 10,00 – 19,30 h, 2. deň 9,30 – 18,00 h s prestávkou na obed a odpočinok. Súčasťou seminára je pri dobrom počasí práca na silových miestach v čistej prírode.

Registrácia: do naplnenia kapacity.

Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava – navigácia tu: http://www.centrumradost.sk/kontakt/

Energetická výmena za výživný a liečivý program 98 eur (2520 CZK). Nevratná záloha 48 eur (1200 CZK).

Pri registrácii uveďte kód akcie: CL-S14

Prihlášky: Info@StastnaRovnovaha.sk 

Podrobnosti

Začiatok:
7. marca
Koniec:
8. marca
Cena:
98eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk

Podrobnosti

Začiatok:
7. marca
Koniec:
8. marca
Cena:
98eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk