Nahrávam Udalosti

« All Events

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE – moc archetypov v nás

26. septembra - 27. septembra

- 98eur

 

600_312276752 Centrum Šťastná rovnováha pozýva zo srdca všetky krásne nežné ženské bytosti na výživný, zážitkový, transformačný a konštelačný seminár VEDOMÁ CESTA K LÁSKE zameraný na témy:

  • ako v nás pôsobia archetypy – pravzory
  • otvorenie sa pochopeniu a pôsobeniu jednotlivých archetypov v živote ženy a v kole roka
  • prijatie bezbrehosti a cykličnosti seba ako ženy
  • zbavenie sa predsudkov, limitov, obmedzujúcich programov mysle, obáv a strachov
  • spojenie sa s kľúčovými ženskými archetypmi dneška – bohyňou Isis, Veľkou Máriou Matkou a Máriou Magdalénou
  • postavenie ARCHETYPÁLNYCH konštelácií. 

Zážitkový seminár je určený na citlivé zvedomenie odpovedí na tieto a príbuzné témy. Na bezvýhradné pochopenie, prijatie a majstrovské zvládanie svojej jedinečnej životnej cesty v jej súvislostiach a presahoch. V úzkom, bezpečnom a liečivom kruhu prebudených a vedomých žien sa prepojíme so studnicou našej múdrosti, krásy a vášne k životu, ktoré nosíme v sebe vždy, všetky a v každom veku. Zasejeme semená našich zámerov, aby úspešne vyklíčili a rástli v našich životoch. Cyklus CESTA K LÁSKE je nežná i divoká púť k autentickej ženskosti a znovu-scitliveniu svojho tela, duše, života a sveta, v ktorom žijeme. Počas víkendového pobytu objavíte Váš osobný zdroj Lásky vo Vašom srdci, tele, duši a bytí. Pustíte zranenia, ktoré Vám bránia dovoliť si prejavovať svoju radosť a hravosť a žiť svoj plný potenciál. Ukončíte hry na mužské roly a súperenie, vzdáte sa strachov prejaviť svoju zraniteľnosť, úprimnosť, city a pocity. Dostanete odpovede na otázky, prečo a ako inšpirovať mužov, aby nám vytvárali bezpečný priestor a podporu pre našu lásku, ktorá má moc zachrániť zničenú Zem.

Cyklus VEDOMÁ CESTA K LÁSKE nadväzuje na vedomé putovania po stopách posvätného ženstva a Márie Magdalény vo Francúzsku, v Anglicku a Izraeli, ako aj ženské kruhy a semináre v SR a ČR. Semináre cyklu sa uimagesllskutočňujú každý druhý mesiac. Môžete doň vstúpiť kedykoľvek, po absolvovaní prvých piatich víkendov cyklu máte šiesty úplne zdarma.

Čo sa dozviete: ako byť každý deň vo svojej nežnej ženskej sile, v pohode, šťastí a harmónii, aký je Váš jazyk lásky. Ako byť prepojená so životom, láskou, radosťou, vášňou a hojnosťou. Akú rolu zohrávajú ďalšie ženy vo Vašom živote, ako si pritiahnuť do života správneho muža alebo udržať a rozvíjať partnerský vzťah.

Čo si odnesiete: prijatie svojich temných stránok, skutočnú vnútornú silu, šťastnú rovnováhu a schopnosť milovať po celý život. Zvedomíte si svoju sebaúctu a ukotvíte svoju sebahodnotu, osobné potreby a hranice. Dozviete sa, ako vyžarovať ženskosť, ako sa stať neodolateľná žena. Získate nové vhľady a uvedomenia si Vášho osobného zdroja ženskej sily a Lásky.

Čo so sebou: šatku na oči, vonné oleje, kryštály, väčšiu sviečku, ružovú vodu, kvety do vlasov, darček pre inú ženu, dlhú voľnú sukňu alebo šaty.

Programové bloky: sobota 10,00 – 19,00 h a nedeľa 9,30 – 17,00 h s prestávkami na obed a občerstvenie. Ak to tak nebudete cítiť, nemusíte absolvovať každú aktivitu. Súčasťou programu bude práca vonku na silových miestach.

Seminár vedie: SILVIA MARISI. Tu je viac – http://www.stastnarovnovaha.sk/kto-sme/

Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava – navigácia tu: http://www.centrumradost.sk/kontakt/

Energetická výmena: 98 eur, záloha 48 eur. Kód akcie: CL-S8

Prihlášky: Info@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
26. septembra
Koniec:
27. septembra
Cena:
98eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk

Podrobnosti

Začiatok:
26. septembra
Koniec:
27. septembra
Cena:
98eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk