Loading Events

« All Events

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE – liečenie tela a duše

23. November - 24. November

- 98eur

podujatie-cesta-k-laske_800x533Centrum Šťastná rovnováha

pozýva zo srdca všetky krásne nežné ženské bytosti

na výživný, zážitkový, konštelačný, transformačný seminár cyklu

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE

zameraný na:

  • liečenie bolestí pomocou vedomého dotyku ženy (minikurz akupresúrnych techník)
  • uplatňovanie psychosomatiky v praxi
  • kurz liečenia množstva symptómov pomocou telových sviečok 
  • mapovanie a hojenie ženskej duše – konštelačnými cvičeniami častí duše
  • zoznámenie sa a komunikáciu s jej vnútornými súčasťami
  • intuitívne druhy liečby a hojivých masáží pre seba a najbližších
  • zásady zdravého stravovania pre dušu i telo
  • vedomú tvorbu života prostredníctvom vytvorenia intímneho vzťahu k svojej duši.

Život je zážitková hra a skúsenostná škola Vesmíru (Božského Univerza), ktorého sme súčasťou. Ako s ním súvisí naša osobná cesta duše, ako môžeme svoj osud meniť, akú rolu v tom má naša slobodná vôľa a prirodzená ženská spiritualita? Zážitkový seminár je určený na citlivé zvedomenie odpovedí na tieto a príbuzné témy. Na osobné zoznámenie sa so svojím vnútorným mužom, vnútornou ženou, vnútorným zvieraťom, vnútornou bohyňou/bohom a vnútorným dieťaťom. Na bezvýhradné pochopenie, prijatie a majstrovské zvládanie svojej jedinečnej, ženskej cesty v tejto inkarnácii (vtelení duše).

V úzkom, bezpečnom a liečivom kruhu prebudených a vedomých žien sa prepojíme so studnicou našej múdrosti, krásy a vášne k životu, ktoré nosíme v sebe vždy, všetky a v každom veku. Ukotvíme sa spoločne vo svojom srdci, naladíme sa a intenzívne precítime esenciu posvätnosti života.

Programové bloky: sobota 10,00 – 18,00 h a nedeľa 10,00 – 18,00 h s prestávkami na obed a občerstvenie. Súčasťou programu budú konštelácie vzťahové, rodinné, ženskej duše, bioenergetické cvičenia, posvätné kruhové tance a práca vonku na silových miestach. Program môže byť upravený podľa počasia a zloženia skupiny. Pokiaľ to tak nebudete cítiť, nemusíte sa zúčastniť každej aktivity.

Čo si odnesiete: tesnejšie spojenie so svojou dušou a jej časťami, uvedomenie a pochopenie svojej životnej cesty, scitlivenie svojho vnímania, tela, duše, života a sveta, v ktorom žijeme. Počas víkendového pobytu objavíte Váš osobný zdroj Lásky vo Vašom srdci, tele, duši a bytí. Pustíte zranenia, ktoré Vám bránia dovoliť si prejavovať svoju radosť a hravosť a žiť svoj plný potenciál. Ukončíte hry na mužské roly a súperenie, vzdáte sa strachov prejaviť svoju zraniteľnosť, úprimnosť, city a pocity. Dostanete odpovede aj na otázky, prečo a ako inšpirovať mužov, aby nám vytvárali bezpečný priestor a podporu pre našu lásku, ktorá má moc zachrániť zničenú Zem. Získate nové vhľady a uvedomenia si Vášho osobného zdroja ženskej sily a Lásky.

Čo sa dozviete: ako byť každý deň vo svojej nežnej ženskej sile, v pohode, šťastí a harmónii, aký je Váš jazyk lásky. Ako byť prepojená so životom, láskou, radosťou, vášňou a hojnosťou. Akú rolu zohrávajú ďalšie ženy vo Vašom živote, ako si pritiahnuť do života správneho muža alebo udržať a rozvíjať partnerský vzťah.

Čo so sebou: šatku na oči, rôzne vonné oleje, kryštály, ružovú vodu, väčšiu sviečku, kvety do vlasov, deku, vankúšik, darček pre inú ženu, dlhú voľnú sukňu alebo šaty.

Seminár vedie: SILVIA MARISI a ADRIÁNA KORIMOVÁ – http://www.stastnarovnovaha.sk/kto-sme/

Energetická výmena: 98 eur, z toho záloha 58 eur.

Program: sobota 10,00 h – 18,00 h, nedeľa 9,30 h – 17,00 h

Registrácia: do naplnenia kapacity.

Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava – navigácia tu: http://www.centrumradost.sk/kontakt/

Kód akcie: CL-S12

Prihlášky: Info@StastnaRovnovaha.sk

 

Details

Start:
23. November
End:
24. November
Cost:
98eur

Organizer

Šťastná rovnováha

Venue

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Website:
http://www.centrumradost.sk

Details

Start:
23. November
End:
24. November
Cost:
98eur

Organizer

Šťastná rovnováha

Venue

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Website:
http://www.centrumradost.sk