Nahrávam Udalosti

« All Events

KLENOTY ženskej spirituality Slovenska I a OSLAVA jarnej ROVNODENNOSTI

18. marca 2022 - 20. marca 2022

- 100eur

Mimoriadne obohacujúce a požehnané vedomé putovanie z cyklu „Klenoty ženskej spirituality na Slovensku“ I. do Marianky a Borinky pri Bratislave so špeciálnym programom k JARNEJ ROVNODENNOSTI 2022. Príďte OSOBNE podporiť rozkvet mieru a lásky, súcitu, nehy a citlivosti, radosti a hojnosti, zdravia a svetla na našej Novej Zemi.

MY, prebudené a vedomé ženy sme tie Bohom vyvolené a oslovené tvorkyne, MY dávame výživu telám i dušiach našich blízkych, tvoríme vzťahy – a životu tak dávame zmysel. Ženská sila posobí neviditeľne a naša sila je v Jednote.

Najstaršie a najtajomnejšie pútnické miesto na území Slovenska. Slávne pre panovníkov a národy bývalého Uhorského kráľovstva. Uložené v malebnom údolí Malých Karpát so zdravými bukovými lesmi, zurčiacimi potôčikmi a bridlicovými štôlňami. Posvätná ženská kotva na geomanticky a historicky unikátnom území Záhoria. To je Marianka pri Bratislave.
 
Počiatky osídlenia Mariánskeho údolia siahajú minimálne do časov živého obchodného ruchu na Jantárovej ceste. Strategická poloha Marianky na križovatke zemských energetických línií a niekoľkých svetov súčasne – rímskeho a barbarského, kresťanského a pohanského, slovanského a germánskeho, ríšskeho a veľkomoravského, neskôr uhorského, ju predurčila na rolu posvätného miesta špeciálneho významu.

Program: návšteva top významných ženských posvätných miest s výkladom a špeciálnym programom – podporujúcim a vyživujúcim ženským kruhom, meditáciou, jarným rituálom, tancom, zdieľaním…

Lektorka: SILVIA MARISI SHANTI (SR,ČR, FR, VB a ŠP)

Je nutné prihlásiť sa vopred na: info@stastnarovnovaha.sk. Následne dostanete pokyny a bližší program. 

Stretávame sa v piatok o 17,00 h v centre Šťastná rovnováha na Lýcejnej 4 v Bratislave a končíme v nedeľu v rovnakom čase.

Nocĺah 10 eur/ osoba/noc. Doprava zdieľaná.

 

 

 

Podrobnosti

Začiatok:
18. marca 2022
Koniec:
20. marca 2022
Cena:
100eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Marianka a Borinka

Podrobnosti

Začiatok:
18. marca 2022
Koniec:
20. marca 2022
Cena:
100eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Marianka a Borinka