Nahrávam Udalosti

« All Events

  • Táto udalosť už prebehla.

Individuálne KONŠTELÁCIE rodinné a VZŤAHOVÉ

26. júna 2020

- 60eur

Drahí priatelia,

pomaly sa znova púšťame do práce na odblokovaní tráum, problémov a bolestí z oblasti vzťahov. Tie sa nám po vlne koronakrízy javia v úplne inom svetle… Budeme pracovať pri dodržaní preventívnych opatrení, v malých skupinkách a prednostne pre ĺudí žijúcich v spoločnej domácnosti 😊 Tešíme sa na Vás na konštelačnom seminári so zameraním na čistenie rodinných vzťahov a obnovu naplnených partnerstiev.

Metóda systemických konštelácií má schopnosť priestorovo znázorniť a vytiahnuť na svetlo najväčšie prekážky k žitiu naplneného a šťastného života. Efektívne harmonizuje a lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, bloky a prekážky.

V systemických konšteláciách a v konšteláciách podosobností – častí duše sa zvedomujú a rozpúšťajú karmické zapletenia niekedy až s regresným presahom. Terapia je mocným nástrojom osobného rastu a sebapoznania, ale nenahrádza klasickú lekársku starostlivosť. Výsledkom účasti na seminári je nový životný pocit uvedomenia, radosti, oslobodenia, vitality a návrat chuti do života.

Systemické konštelácie vytvoril Bert Hellinger. Jeho dielo rozšírili viaceré osobnosti , napríklad Artho Witteman a Wilfried Nelles.  Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa používajú nielen v oblasti harmonizácie vzťahov a rodinných zapletení, ale aj v mnohých ďalších oblastiach života.

Lektorka: SILVIA MARISI (SR, ČR, FR, ŠP a VB)

Energetická výmena: 60 eur / 90 minút práce. Záloha 40 eur.

Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava

Prihlášky: info@StastnaRovnovaha.sk

Kód akcie: RK31

Podrobnosti

Dátum:
26. júna 2020
Cena:
60eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi Monnot

Miesto udalosti

Moravany nad Váhom a Považie

Podrobnosti

Dátum:
26. júna 2020
Cena:
60eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi Monnot

Miesto udalosti

Moravany nad Váhom a Považie
© Copyright - Šťastná rovnováha