Loading Events

« All Events

Systemické KONŠTELÁCIE hojnosti a PROSPERITY

16. February 2020 | 10:00 - 17:00

- 48eur – 68eur

Seminár je venovaný: Vašej ceste k vedomej prosperite, hojnosti a úspechu v živote. Dozviete sa: sedem základných krokov k prosperite a receptu na získanie Vášho úžitku a dobrého pocitu zo všetkého, čo robíte. Získate: vstup do toku prosperity, hojnosti a úspechu,  návod a odpovede ako na to, zrkadlo zo skupinového koučingu. Spoznáte: systemické pravidlá úspechu, prosperity, dostatku a hojnosti, ktoré pôsobia v našich životoch v 4 oblastiach: rodina (vzťahy), práca (poslanie), zdravie (vitalita) a financie (materiálne zabezpečenie). Máte možnosť: postaviť si vlastnú KONŠTELÁCIU PROSPERITY, alebo pozorovať a naučiť sa, ako na to.

Táto metóda má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k úspechu, hojnosti, vitality a pohody, proste životu, keď sa vám darí.  Efektívne lieči skryté bloky a potlačené zranenia, ktoré doslova ovládajú váš osud (toho, čo sa vám v živote deje).

Výsledkom účasti na workshope je nový životný pocit uvedomenia, oslobodenia, vitality a prosperity. Systemické konštelácie vynašiel Bert Hellinger. Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa používajú nielen v oblasti harmonizácie vzťahov a rodinných zapletení, ale aj v mnohých ďalších oblastiach života.

Vedie: lektorka, inšpirátorka, koučka, motivátorka, podnikateľka, novinárka, spisovateľka, terapeutka a komunikátorka SILVIA MARISI (SR, ČR, FR, VB a ŠP).

Miesto:  Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava Cena: 48 eur, pri postavení vlastnej konštelácie prosperity 68 eur. Program: od 9,30 h registrácia, od 10,00 do 16,30 h seminár o prosperite so stavaním konštelácií, vrátane prestávky na obed.

Prihlášky: info@StastnaRovnovaha.sk

Kód akcie: KP13

Details

Date:
16. February 2020
Time:
10:00 - 17:00
Cost:
48eur – 68eur
Website:
www.centrumradost.sk

Venue

Bratislava

Details

Date:
16. February 2020
Time:
10:00 - 17:00
Cost:
48eur – 68eur
Website:
www.centrumradost.sk

Venue

Bratislava