Nahrávam Udalosti

« All Events

Systemické KONŠTELÁCIE radosti, HOJNOSTI, šťastia a POSLANIA

1. apríla

- 60eur - 100eur

Seminár systemických konštelácií zameraný na harmonizáciu a vyliečenie problémov spojených s blokovaním toku materiálnej hojnosti, úspechu, rozkvetu, prosperity, úspešného podnikania, nájdenie poslania, optimálneho štúdia a radosť prinášajúcej práce. 

Táto metóda má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k naplnenému a šťastnému životu. Efektívne lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, ktoré doslova ovládajú ľudský osud.

V konšteláciách sa zvedomujú a rozpúšťajú karmické zapletenia s regresným presahom do minulých (paralelných) životov. Preto je ich účinnosť znásobená a mnohovrstevná. Terapia nenahrádza lekársku starostlivosť. Výsledkom účasti na seminári je nový životný pocit radosti, oslobodenia, vitality a návrat chuti do života.

Systemické konštelácie vynašiel Bert Hellinger. Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa používajú v mnohých ďalších oblastiach života.

Program: od 9,30 h – registrácia, od 10,00 h – teoretický úvod a stavanie konštelácií s prestávkou na obed. Predpokladaný záver seminára o 18,00 h.

Energetická výmena: 60 eur, po postavení vlastnej konštelácie doplatok 40 eur

Lektorka: Ing. SILVIA MARISI MONNOT, PhD. (SR, ČR, FR, ŠP a VB)

Miesto: Centrum Šťastná rovnováha, Bratislava 1

Poznámka: Aj keď si nepostavíte vlastnú konšteláciu, Vaša prítomnosť Vám zaistí riešenie tých tém vo Vašom živote, ktoré sú riešené  a harmonizované v skupine počas seminára.

Podrobnosti

Dátum:
1. apríla
Cena:
60eur - 100eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Inštitút konštelácií prosperity

Miesto udalosti

Bratislava

Podrobnosti

Dátum:
1. apríla
Cena:
60eur - 100eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Inštitút konštelácií prosperity

Miesto udalosti

Bratislava
© Autorské práva, Copyright - Šťastná rovnováha 2013 - 2023