Nahrávam Udalosti

« All Events

  • This udalosť has passed.

Systemické rodinné a VZŤAHOVÉ KONŠTELÁCIE

15.december.2018 10:00-18:00

- 48eur

Seminár systemických konštelácií zameraný na harmonizáciu a vyliečenie problémov spojených s nefunkčnými  vzťahmi a partnerstvom. Táto metóda má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k naplnenému a šťastnému životu. Efektívne lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, ktoré doslova ovládajú ľudský osud.

V konšteláciách sa zvedomujú a rozpúšťajú karmické zapletenia s regresným presahom do minulých (paralelných) životov. Preto je ich účinnosť znásobená a mnohovrstevná. Terapia nenahrádza lekársku starostlivosť. Výsledkom účasti na seminári je nový životný pocit radosti, oslobodenia, vitality a návrat chuti do života.

Systemické konštelácie vynašiel Bert Hellinger. Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa používajú v mnohých ďalších oblastiach života.

Vedie: SILVIA MARISI (SR, ČR, FR a VB). Venuje sa: systemickým konštelačným technikám, koučingu šťastného bytia, ženskému uvedomeniu, archetypálnej typológii, numerológii, NLP, Hoo´ponopono, Motýlej terapii, Esejským zrkadlám vzťahov a situácií, atp.  

Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava

Program: od 10,00 h – registrácia, od 10, 30 h – teoretický úvod a stavanie konštelácií s prestávkou na obed. Predpokladaný záver workshopu o 18,00 h.

Energetická výmena: 28 eur, pri postavení vlastnej konštelácie 48 eur.

Kapacita: 12 miest

Prihlášky: silvia@StastnaRovnovaha.sk

Kód akcie: RK2

Z dôvodu chrípky lektorky je seminár zrušený. 

Podrobnosti

Dátum:
15.december.2018
Čas:
10:00-18:00
Cena:
48eur
Webstránka:
www.profitmedia.sk

Organizátor

Silvia Marisi a Mirunka Hazuchová

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk