Loading Udalosti

« All Events

  • This udalosť has passed.

Seminár Kvantová vlna šťastia II

20.november.2016 10:00-17:00

- 28€

images

Seminár je určený pre absolventov seminára Na kvantovej vlne šťastia I. Predstavíme si tézy kvantovania R. Bartletta a F. J. Kinslowa. 

Na tomto seminári budeme pracovať s testami a kompasom šťastia. Každý si sám pre seba stanoví aktuálnu úroveň trvalého šťastia v živote a odhalí problémové oblasti a svoje rezervy. Vysvetlíme si a detailne nacvičíme, ako si máte vytvárať správne priania a zadávať čisté zámery. Pretože je to rovnako dôležité ako zvládnutie samotnej techniky a etiky kvantovania.

Pri kvantovaní využívame základné zákony kvantovej fyziky. Vysvetlíme si ich zrozumiteľným spôsobom pre využitie vo Vašom  každodennom živote. Cez osobnú aktiváciu sa dostanete do vyššieho stavu vedomia, ktoré Vašu realitu vytvára. Naučíte sa do kvantového poľa vstupovať i z neho bezpečne vystupovať a prakticky ho používať. Naladenie sa na vysoké frekvencie Vám umožní postupne realizovať radikálne zmeny pre šťastnejšie prežívanie života. Seminár je hlboko transformačný. Dochádza k prepisu informačných energetických programov a obmedzujúcich presvedčení, ktoré človek získal počas tohto a minulých životov, a ktoré sa mu nahromadili v bunkovej pamäti z predchádzajúcich generácií. Seminár Vám prinesie autentické uvedomenie a nové postoje k životu, ktoré Vám pozitívne zmenia život.

Registrácia do 19. 11., záloha 18 eur.

Kód akcie: KVII-S2

 

 

Podrobnosti

Dátum:
20.november.2016
Čas:
10:00-17:00
Cena:
28€

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk