Loading Udalosti

« All Events

  • This udalosť has passed.

Vstupte do kvantového pole štěstí

23.september.2016 10:00-18:00

- 1588CZK

seagullll

Na zážitkovom seminári si predstavíme základné spôsoby  vstupu a práce v kvantovom poli podľa D. Chopru, Hew Lena, R. Bartletta a F. J. Kinslowa. Pracovať budeme v unikátnej stavbe bioarchitektúry, ktorá umocňuje kvalitu a účinky bioenergetických procesov. V malej skupinke ľudí, ktorí sa rozhodli už dlhšie neotáľať a podstatne si skvalitniť život. Pomocou techniky kvantovania ho premeniť na šťastný, zdravý, radostný, autenticky sebavedomý a bohatý. Spoločne si pomenujeme a zážitkovým spôsobom uvedomíme cestu k svojmu osobnému trvalému životnému šťastiu.

Kvantové pole nekonečných možností a jeho vlastnosti popisuje kvantová fyzika. Je to pole energie okolo nás a v nás, prepája všetkých a všetko. Nazýva sa aj Akáša, plnej potencionality, morfické pole, bioinformačné pole, atp. Naučíte sa, ako doň vstúpiť cez aktivované energetické pole srdca a vybrať si najlepšie, a tak vedome tvoriť svoju realitu.

Navýšením energetických vibrácií a vedomým prepísaním programov si podstatne skvalitníte nasledujúci život. Dostanete sa tak do Vašich pôvodných nastavení harmónie a zdravia, do prirodzeného stavu plného potenciálu. Tento proces je transformačný, dochádza pri ňom k plynulému rozpúšťaniu blokov a uvoľňovaniu presvedčení, ktoré Vám doteraz v živote bránili nastoleniu šťastia a rovnováhy.

Registrácia do 14. 9. Záloha 588 CZK. Miesto je rezervované po registrácii a uhradení zálohy. Súčasťou ceny je kvalitný vegetariánsky obed v bio kvalite, pitný režim počas dňa a bio-ovocie.

Zážitkovému transformačnému workshopu predchádza ochutnávková prednáška. Kvôli prirodzenému pozvoľnému naladeniu sa na prácu a miesto, ako aj ukotvenie procesov odporúčame ubytovanie pred ním a po ňom – nocľah podľa vlastného výberu od 100 CZK. Doobjednanie vegetariánskych a ajurvédskych raňajok a večerí v bio-kvalite je možné dohodou. Kapacita je limitovaná.

Miesto: Ekocentrum Šťastná rovnováha, Zruč nad Sázavou neďaleko Prahy. Pracovať budeme v unikátnej stavbe bioarchitektúry Zome 12.

 

Kód akcie KV-S3

Podrobnosti

Dátum:
23.september.2016
Čas:
10:00-18:00
Cena:
1588CZK

Organizátor

Silvia Marisi a Mirunka Hazuchová

Miesto udalosti

Zruč nad Sázavou, ČESKO