Nahrávam Udalosti

« All Events

ŠKOLA SLOBODNÉHO POSVATNÉHO ŽENSTVA

1. júna 2020 - 8. júna 2020

- 698eur

Škola slobodného posvätného ženstva je kľúčom k posvätnosti života, k rovnovážnemu posvätnému zväzku s posvätným mužstvom hieros gamos a k posvätnému manželstvu. Celý program školy a bližšie informácie Vám pošleme na vyžiadanie na Váš mail.

provence-003Pracovať budeme v: záhradách a jaskyniach posvätného ženstva, v kraji ženskej posvätnej energie, kde žila a pôsobila svätá Mária Magdaléna – ženské kristovské vedomie, v kraji fialových lánov levandule i zlatožltých slnečníc, ružových plameniakov aj slobodných divokých bielych koní pod bielymi vrcholkami Provensalskych Álp nad Azúrovým pobrežím Stredozemného mora. Spolu o.i. zažijeme atmosféru pravého provensalskeho vidieka. Splynieme s jedinečnými vôňami, chuťami, farbami a zvukmi mystickej krajiny a magickej prírody. Nasajeme životodarnú silu tunajšieho Slnka a sviežeho vzduchu.

Hlavná lektorka: SILVIA MARISI (SR, FR, ČR, ŠP a VB) a spolupracujúce lektorky.

Energetická výmena: 698 eur – obsahuje program a sprevádzanie, romantické ubytovanie s bazénom a záhradou v prenádhernom a fascinujúcom kraji. Záloha 350 eur sa odpočíta z celkovej ceny. Nie je v nej zahrnuté cestovné poistenie, spiatočné cestovné lístky/letenky, strava a vreckové.

Podmienkou vstupu do školy je absolvovanie aspoň 5 ženských seminárov a/alebo aspoň 2 vedomých putovaní do konca roka 2020. 

Prihlášky: Silvia@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
1. júna 2020
Koniec:
8. júna 2020
Cena:
698eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

PROVENSALSKO, Francúzsko
Francúzsko + Google Map

Podrobnosti

Začiatok:
1. júna 2020
Koniec:
8. júna 2020
Cena:
698eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

PROVENSALSKO, Francúzsko
Francúzsko + Google Map