Nahrávam Udalosti

« All Events

Vedomá príprava – OBNOVA POSVATNÉHO ŽENSTVA

17. júna 2020 - 24. júna 2020

- 498eur

Krásne zmysluplný vstup do leta v romantickom Provensalsku – v najväčšej krajine prirodzenej úcty k ženstvu.  

Zázračná obroda tela a duše vedomým pobytom v kraji sv. Márie Magdalény s transformačnými liečivými energiami posvätného ženstva a mocným genius loci.

Načerpajte atmosféru šarmantného francúzskeho juhu, magického slnka a blankytného mora, ktorú ukotvujú štíty Álp dotýkajúce sa neba a žensky oblé, zelené svahy najväčších európskych veľhôr.

Výživný, silný, zážitkový, vedomý pobyt v najobľúbenejšej časti Francúzska. 

provence-003Navštívime: kľúčové destinácie Provence, kraja ženskej posvätnej energie, podmanivých lánov levandule a zakvitnutých slnečníc, divokých bielych koní a malebných pláží blankytného Azúrového pobrežia Stredozemného mora. Zažijeme atmosféru pravého provensalskeho vidieka a trhu. Splynieme s vôňami, chuťami, farbami a zvukmi mystickej krajiny a magickej prírody. Nasajeme životodarnú silu provensalskeho Slnka a sviežeho vzduchu.

Program obnovy posvätného ženstva: vedomé putovanie, obrady, meditácie, tvorba, vedomý dych a dotyk, alikvotný spev a ženská archetypálna jóga, slnenie a plávanie v mori a jazerách, návšteva hôr, jaskýň a chrámov svätej Márie Magdalény. Vedomé vychutnávanie života – nasýtenie duše a tela. Program bude prispôsobený zloženiu skupiny a počasiu.

Lektorka: SILVIA MARISI (SR, FR, ČR, ŠP a VB)

Energetická výmena: 498 eur – obsahuje program, sprevádzanie, tlmočenie, romantické ubytovanie s bazénom a záhradou s bielymi koňmi v prenádhernom a fascinujúcom kraji. Záloha 300 eur sa odpočíta z celkovej ceny. Nie je v nej zahrnuté cestovné poistenie, náklady na spiatočné letenky a stravu. Po dohode Vám zakúpime letenky a poradíme, ako so stravou a poistením.

Zľavy: 10 % z ceny pre účastníčky doterajších pobytových seminárov alebo vedomých putovaní a rodinných príslušníkov.

Kapacita skupiny: 12. Registrácia do naplnenia kapacity.

Prihlášky: Info@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
17. júna 2020
Koniec:
24. júna 2020
Cena:
498eur

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

PROVENSALSKO, Francúzsko
Francúzsko + Google Map

Podrobnosti

Začiatok:
17. júna 2020
Koniec:
24. júna 2020
Cena:
498eur

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

PROVENSALSKO, Francúzsko
Francúzsko + Google Map