Nahrávam Udalosti

« All Events

PO STOPÁCH POSV. ŽENSTVA A M. MAGDALÉNY

10.jún-17.jún

- 488eur

Krásne zmysluplný vstup do leta v romantickom Provensalsku v najväčšej krajine prirodzenej úcty k ženstvu.  

Basilique_Sainte-Marie-Madeleine_de_Saint-Maximin-la-Sainte-Baume_portailDoprajte si zázračnú obrodu tela a duše vedomým putovaním po kraji sv. Márie Magdalény s transformačnými liečivými energiami posvätného ženstva a mocným genius loci.

Načerpajte atmosféru šarmantného francúzskeho juhu, magického slnka a blankytného mora, ktorú ukotvujú štíty Álp dotýkajúce sa neba a žensky oblé, zelené svahy najväčších európskych veľhôr.

Výživné, silné, zážitkové, vedomé putovanie po najobľúbenejšej časti Francúzska. 8-dňový pobyt s programom osobného rozvoja Šťastná rovnováha zahŕňa miesta, kde žila a pôsobila sv. Mária Magdaléna. Vrátane kúpania v mori na Azúrovom pobreží na legendárnom mieste jej vylodenia. Cesta, ktorá transformuje a lieči životy. 

Bonus: návšteva najfascinujúcejšej lokality Provensalskych Álp – najkrajšej divokej tiesňavy Európy a geoparku UNESCO s kúzelnou ženskou energiou Georges du Verdon. 

provence-003Navštívime: kľúčové destinácie Provence a chránenej rezervácie Camarque, kraja ženskej posvätnej energie, podmanivých lánov levandule a zakvitnutých slnečníc, divokých bielych koní a malebných pláží blankytného Azúrového pobrežia Stredozemného mora. Zažijeme atmosféru pravého provensalskeho vidieka a trhu. Zaplávame si v mori v Sainte-Maries-de-la-Mer a navštívime mesto sv. Sáry. Vstúpime do baziliky sv. Márie Magdalény v Sainte-Maximin-de-la-Baume a jej svätej jaskyne Ste Baume v horách, kde 40 rokov žila, kázala a liečila pod ochranou Archanjela Michaela. Navštívime ďalšie posvätné miesta spojené s jej menom, tradíciami a históriou… Splynieme s vôňami, chuťami, farbami a zvukmi magickej krajiny a prírody. Nasajeme životodarnú silu provensalskeho Slnka a sviežeho vzduchu.

Program liečenia ženskej duše a tela: vedomé putovanie, skupinová dynamika ženského kruhu, obrady, vizualizácie a meditácie, nákupy, odpočinok, zdieľanie, masáže, vedomý dych, harmonický spev a jóga smiechu, prechádzky, slnenie a plávanie v mori a jazere Ste Croix… vedomé vychutnávanie života. Program bude prispôsobený zloženiu skupiny a počasiu.

Lektorka: SILVIA MARISI (SR, FR, ČR a VB)

Energetická výmena: 488 eur – obsahuje program, sprevádzanie, tlmočenie, romantické ubytovanie s bazénom a záhradou s bielymi koňmi v prenádhernom a fascinujúcom kraji Camarque a Provence. Doplatok: za transfery, palivo, poplatky z diaľnice, prenájom áut a dopravu autom po Francúzsku 60 eur. Záloha 348 eur sa odpočíta z celkovej ceny. Nie je v nej zahrnuté cestovné poistenie, náklady na spiatočné letenky a stravu. Po dohode Vám zakúpime letenky a poradíme, ako so stravou a poistením.

Zľavy: 10 % z ceny pre účastníčky doterajších pobytových seminárov alebo vedomých putovaní a rodinných príslušníkov.

Kapacita skupiny: 12. Registrácia do naplnenia kapacity.

Prihlášky: Info@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
10.jún
Koniec:
17.jún
Cena:
488eur

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

PROVENSALSKO, Francúzsko
Francúzsko + Google Map