Loading Events

« All Events

POCHODEŇ SLOBODNÉHO POSVATNÉHO ŽENSTVA

1. June 2020 - 8. June 2020

- 498eur

Krásne zmysluplný vstup do leta v romantickom Provensalsku – v najväčšej krajine prirodzenej úcty k ženstvu.  

Zázračná obroda tela a duše vedomým pobytom v kraji sv. Márie Magdalény s transformačnými liečivými energiami posvätného ženstva a mocným genius loci.

V atmosfére šarmantného francúzskeho juhu, magického slnka a blankytného mora, ktorú ukotvujú štíty Álp dotýkajúce sa neba a žensky oblé, zelené svahy najväčších európskych veľhôr.

Výživný, silný, zážitkový, vedomý pobyt v najobľúbenejšej časti Francúzska – kľúč k posvätnosti života a rovnovážneho posvätného zväzku hieros gamos. 

provence-003Navštívime: kľúčové destinácie Márie Magdalény v Provence, kraji ženskej posvätnej energie, podmanivých lánov levandule a zakvitnutých slnečníc, divokých bielych koní a malebných pláží blankytného Azúrového pobrežia Stredozemného mora. Zažijeme atmosféru pravého provensalskeho vidieka a trhu. Splynieme s vôňami, chuťami, farbami a zvukmi mystickej krajiny a magickej prírody. Nasajeme životodarnú silu provensalskeho Slnka a sviežeho vzduchu.

Program školy Návrat posvätného ženstva: vedomé putovanie, obrady, meditácie, tvorba zámerov a ich manifestácia, vedomý dych a dotyk, alikvotný spev a ženská archetypálna jóga, posvätného kruhové tance, slnenie a plávanie v mori a jazerách, návšteva hôr, jaskýň a chrámov svätej Márie Magdalény. Vedomé vychutnávanie života – nasýtenie duše a tela. Program bude na mieste modifikovaný podľa počasia, aktuálnych energií a zloženia skupiny. (Absolvovanie všetkých aktivít nie je povinné).

Lektorka: SILVIA MARISI (SR, FR, ČR, ŠP a VB)

Energetická výmena: 498 eur – obsahuje program, sprevádzanie, tlmočenie, romantické ubytovanie s bazénom a záhradou s bielymi koňmi v prenádhernom a fascinujúcom kraji. Záloha 350 eur sa odpočíta z celkovej ceny. Nie je v nej zahrnuté cestovné poistenie, náklady na spiatočné letenky a stravu. Po dohode Vám zakúpime letenky a poradíme, ako so stravou a poistením.

Zľavy: 10 % z ceny pre účastníčky doterajších pobytových seminárov alebo vedomých putovaní.

Podmienkou je doterajšia účasť na ženských seminároch a/alebo vedomých putovaniach. 

Prihlášky: Silvia@StastnaRovnovaha.sk

Details

Start:
1. June 2020
End:
8. June 2020
Cost:
498eur

Organizer

Šťastná rovnováha

Venue

PROVENSALSKO, Francúzsko
Francúzsko + Google Map

Details

Start:
1. June 2020
End:
8. June 2020
Cost:
498eur

Organizer

Šťastná rovnováha

Venue

PROVENSALSKO, Francúzsko
Francúzsko + Google Map