Nahrávam Udalosti

« All Events

  • Táto udalosť už prebehla.

ONLINE CHANNELING – Osobné stretnutie s Akášou

20. februára - 21. februára

- 150eur

Nech sa páči,

príďte do centra Šťastná rovnováha na seminár našej hosťky a kolegyne Ľubky Kočiovej – Akuiry.

ZÁKLADNÝ KURZ CHANNELINGU: ČÍTANIE Z VLASTNÝCH ZÁZNAMOV DUŠE – BRATISLAVA

Akáša je všetko obklopujúca existencia, duchovná sila, ktorá sa rozpína celým vesmírom. Prostredníctvom tejto energie vstupujeme do univerzálnej Akášickej kroniky – knižnice Akášických záznamov – teda energetického informačného poľa, kde sú uložené záznamy všetkých bytostí (inak ich voláme aj Záznamy duše).

Cieľom je otvoriť vám kanál k channelingu, ktorá je k dispozícií pre všetkých. Tieto vedomosti sú podávané čo najjednoduchšou a najprijateľnejšou formou pre každého záujemcu.

Každý z nás má schopnosť prinášať informácie zo sféry vyššieho Ja alebo energetických informačných polí, pokiaľ je napojený v prúde prijímania a udržiava si čistotu zámerov.

Informácie, ktoré si takto sami nacítite, vám budú nápomocné v každodennom živote.

ČO VÁS ČAKÁ NA STRETNUTÍ S AKÁŠOU: ČÍTANIE Z VLASTNÝCH ZÁZNAMOV DUŠE, 20.-21. 2. 2021, BRATISLAVA

Prijatie a precítenie pojmov ako channeling, Akášický zdroj, čo sú to vesmírne zákony a ich plné pochopenie, aké sú dôležité v prepojení s elementmi. Plné ukončenie minulosti, karmicky sa opakujúcich cyklov a prestup do nového časopriestoru „Tu a teraz“. Uvedomenie a zhmotňovanie toho, po čom naša duša volá. Prestúpenie neba na zemi a vytvorenie vlastnej reality.

Budeme sa riadiť predovšetkým tým, čo nám Akáša prinesie a aktuálnymi témami, ktoré rezonujú u vás osobne – to bude najdôležitejšie.

Budete pripájaní k Akášickému zdroju a vedení k vlastným channelingom, k tomu, aby sa precítili k svojej duši a tak si vytvorili vlastný naplnený život. Pokiaľ budete o to požiadaní, môžete potom pomôcť aj ľuďom vo svojom okolí.

Bližšie informácie vám budú zaslané e-mailom ešte pred samotným stretnutím.

Miesto: Centrum Šťastná rovnováha, Lýcejná 4, Bratislava

POZOR: vzhľadom na obmedzenia je voľných len 5 miest!

Cena stretnutia: 150 Eur – z toho 50 EUR je záloha na rezerváciu termínu.

COVID-19 – dôležitá informácia:
Pokiaľ by sa v rámci aktuálnych vládnych nariadení ku COVID-19 stalo, že bude lockdown alebo že budete nútení zostať v karanténe, uhradenú zálohu v plnej výške vám vrátim alebo ju môžete využiť na niektorú z mojich akcií. Takisto máte možnosť ju využiť ako kredit na niektorú z mojich osobných služieb (čítanie z Akášických záznamov osobne alebo na diaľku, en energetická aktivácia pozemku, duchovné meno, meditácia a pod.)

Cena za Stretnutie a Akášou zahŕňa:

náklady na prenájom miesta, podklady a písomné zhrnutie víkendu s aktuálnym channelingom, s ktorými môžete ďalej pracovať. Špeciálnym darčekom je sviečka vytváraná na energii pripojenosti k zdroju. Cena NEZAHŔŇA: Ubytovanie a strava

Prihláškou na toto podujatie je registrácia na web stránke Akuira.sk / sekcia Podujatia, e-mail, SMS alebo správa na FB, kde uvediete meno a kontakt na vás. Obratom vám zašlem číslo účtu, aby ste mohli zaplatiť záväznú zálohu.

Viac informácií na www.akuira.sk, emailom na akuira@akuira.sk, alebo telefonicky na čísle 0907 787 774

 

 

Podrobnosti

Začiatok:
20. februára
Koniec:
21. februára
Cena:
150eur
Udalosť Kategória:
Webstránka:
www.akuira.sk

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Centrum Šťastná rovnováha, Lýcejná 4, Bratislava
Lýcejná 4
Bratislava,
+ Google Map

Podrobnosti

Začiatok:
20. februára
Koniec:
21. februára
Cena:
150eur
Udalosť Kategória:
Webstránka:
www.akuira.sk

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Centrum Šťastná rovnováha, Lýcejná 4, Bratislava
Lýcejná 4
Bratislava,
+ Google Map