Nahrávam Udalosti

« All Events

  • This udalosť has passed.

Online kurz AUTENTICKÉ SEBA-UVEDOMENIE

1.december.2018-21.december.2018

- 58eur

dve ruky s ohňovou energiou

DARUJTE (SI) TENTO KURZ AKO DARČEK  🙂

Internetový 21-časťový transformačný kurz ŠŤASTNÉ SEBA-UVEDOMENIE  pozostáva z interaktívnych článkov, testov, úloh, audionahrávok a videí, ktoré budete denne dostávať do e-mailovej schránky v pohodlí Vášho domova.

Vzdelávať a pracovať na sebe môžete kedykoľvek počas dňa a v ktorejkoľvek časti našej zemegule.

Tešíme sa na Vašu následnú pozitívnu premenu a posun vpred v prelomovom roku 2018, ktorým si nastavujeme nasledujúce obdobie. Čím viac prebudených a vedomých ľudí bude obývať túto planétu, tým sa budeme mať všetci lepšie. O to väčšiu šancu máme my a naše deti žiť v krajšom, bohatšom a stále viac mierovom a láskyplnejšom svete.  

Kurz štartuje 1. 12. a končí 21. 12. 2018.

Budeme pracovať na Vašom sebaprijatí, sebaúcte, sebaláske, sebahodnote, sebaocenení, autentickom pozitívnom sebavedomí, sebauvedomení, životnom nadhľade, ľahkosti rozhodovania, vnútornej slobode a pokoji… 

S radosťou a úľavou zahoďte za hlavu všetky – aj tie najmenšie zábrany a s očakávaním krásneho bohatého života vykročte vpred! Zbavte sa toho, čo Vás už len brzdí, bolí a neslúži Vášmu šťastiu a prosperite v živote.

Čo Vás čaká: techniky zrkadlenia, testovania a tréningy, napr. sebavedomia, ako povedať nie, sebaobrana pred manipuláciou a oveľa viac.

Čo si odnesiete: pochopenie, precitnutie a uvedomenie, že všetko čo potrebujeme, nosíme v sebe a je to zadarmo. Len je nutné to v sebe objaviť a vedome kultivovať. Získate osvedčený postup a rady, ako žiť šťastný, zdravý, bohatý a naplnený život.  Je len na Vás, koľko si z toho pre seba vezmete. Súčasťou kurzu je 30 minút koučing šťastného bytia.

Lektorka: SILVIA MARISI – inšpirátorka, podnikateľka, novinárka, terapeutka, koučka

Energetická výmena: 58 eur

Registrácia: do 29. 11. 2018.

Kód akcie: ŠS – O2

Prihlášky: info@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
1.december.2018
Koniec:
21.december.2018
Cena:
58eur

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

Bratislava – Praha – Viedeň – Paríž – Londýn
Bratislava, + Google Map