Nahrávam Udalosti

« All Events

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE – liečivý dotyk ženy

6.september-8.september

- 108eur

zena3

Vedomý dotyk je doslova a dopísmena životodarný. To, čo je pre mužov a nášho vnútorného muža vedomý dych, je pre ženu a našu vnútornú ženu vedomý dotyk.

Centrum Šťastná rovnováha

preto pozýva zo srdca všetky krásne nežné ženské bytosti

na výživný, liečivý, zážitkový, konštelačný, víkendový seminár

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE

zameraný na skúmanie, otváranie a prehlbovanie vnímania citlivosti fyzického tela na dotykové vnemy. Keď cítime, tak žijeme. Bloky a nepríjemné zážitky budeme rozpúšťať aj cez systemické konštelácie. 

Veľa ľudí sa následkom citového zranenia bráni kontaktu s inými. Nedovolí si otvoriť sa prúdeniu energie života.

V tomto smere má práve žena výsadné poslanie – byť liečiteľkou – samej seba, svojho muža a svojich detí. Cez autentické prijatie, citlivú starostlivosť a vytváranie výživného priestoru a vzťahov naplnených hlbokou dôverou a láskou.

Seminár Liečivý dotyk ženy je návodom, ako sama seba a svojich drahých liečiť, rozmaznávať a užívať si život. Dnes už nemusíme trpieť… Súčasťou programu je ženská konštelácia, uvoľňujúce masáže, bioenergetizačná práca s telom, intuitívny tanec a liečivé akupresúrne techniky. Pokiaľ sa nebudete chcieť zúčastniť  niektorej aktivity, je to v poriadku.

Akupresúra je starobylá čínska liečivá metóda na rozpustenie zdravotných problémov, bolestí a dosiahnutie naplneného a šťastného života. Počas nášho seminára v kruhu žien si vyskúšate a naučíte sa jemne na tele stláčať a aktivovať špeciálne akupresúrne body. V prvom rade ich potom dokážete používať v čase vašich záťažových situácií. Napríklad pred menštruáciou či pôrodom, pri únave, pri akné, počas menopauzy, pri rôznych ochoreniach a podobne.

Semináre cyklu VEDOMÁ CESTA K LÁSKE sa uskutočňujú každý druhý mesiac. Môžete doň vstúpiť kedykoľvek, po absolvovaní prvých piatich víkendov cyklu máte šiesty úplne zdarma.

Program: 1. deň 18,00 – 21,00 h, 2. deň 10,00 h – 19,30 h, 3. deň 9,30 – 18,00 h s prestávkami na obed a odpočinok. Súčasťou programu je podľa počasia a zloženia skupiny aj práca vonku na silových miestach v čistej prírode.

Miesto: Centrum Radosť, Lýcejná 4, Bratislava – navigácia tu: http://www.centrumradost.sk/kontakt/

Lektorka: SILVIA MARISI (SR, ČR, FR, ŠP a VB)

Energetická výmena: 108 eur, z toho záloha 58 eur.

Prihlášky: Info@StastnaRovnovaha.sk

 

Podrobnosti

Začiatok:
6.september
Koniec:
8.september
Cena:
108eur

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

Bratislava
Lýcejná 4
Centrum Radosť,
+ Google Map
Webstránka:
http://www.centrumradost.sk