Nahrávam Udalosti

« All Events

Letný slnovrat OBNOVA LÁSKY K ZEMI

21.jún 15:30-20:30

- 780CZK

imageTransformačný zážitkový seminár OBNOVA LÁSKY K ZEMI k slávnosti Zeme – magickému okamihu letného slnovratu 21. júna. K prvému letnému dňu, keď je svetlo na našej severnej pologuli Zeme najdlhšie.

Rozpomenutie sa na svoj prapôvod a znovuspojenie s ním má hlboké liečivé účinky. Nadviažeme na prácu, ktorá nás všetkých spája v prospech lásky, šťastia, hojnosti, rovnováhy a trvalej starostlivosti o našu modrú planétu.

Zážitkový transformačný seminár je vhodný pre ženy, mužov i deti.

Program: bioenergetické cvičenia, vedomý dych, posvätný kruhový tanec, masáž, jóga smiechu, harmonický spev, meditácie a OBRAD vítania jari. Pomocou dynamických mandál budeme mať možnosť vnímať na vlastnom tele, ako sa dnes cíti planéta Zem, ktorej sme súčasťou. Je to naša spoločná matka a živá bytosť. Budeme hľadať riešenia, ako sa z kruhu nezáujmu o stav Zeme individuálne a kolektívne vymaniť a každý deň urobiť niečo na jej očistu, starostlivosť  a kultiváciu. Pracovať budeme vonku na energeticky silných miestach Bratislavy.

Čo si odnesiete: vnútorný pokoj, múdrosť a prirodzenú silu, hlbšiu prepojenosť s prírodou, so životom a planétou, ktorej sme všetci súčasťou.

LEKTOR: Patrick MONNOT (Francúzsko, ČR, SR)

Registrácia do 19. 6.

Kód akcie: OLZ-S2

Prihlášky: Info@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Dátum:
21.jún
Čas:
15:30-20:30
Cena:
780CZK

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

Zruč nad Sázavou, ČESKO