Nahrávam Udalosti

« All Events

AKO NA NEBI, TAK NA ZEMI

28.máj-4.jún

- 448eur

Mystická cesta nádhernou posvätnou krajinou juhozápadného Francúzska so slávnou históriou.

Vedomý cestovateľ v nej ihneď pocíti výnimočnosť prítomných energií a hlbokú spiritualitu krajiny, prírody, ľudí, ich obydlí a miest. Na jar divoký, rozkvitnutý a zelený, na jeseň obťažkaný bohatstvom úrody…

Francúzsky Languedoc (historicky Occitánia) ponúka mnoho darov Zeme, nezvyčajných dojmov a zážitkov – najstaršie francúzske vinice, náhrdelník odvážne vybudovaných katarských hradov, mestá nabité silnou atmosféru, nekonečné pláže Stredozemného mora a ticho…

Posvätná jednoduchosť života, mierumilovná hrdosť, pokora a otvorené vedomie tunajších obyvateľov a krajiny vás uchvátia. Tu vám napadne, že ste práve vystúpili z kolotoča spoločenského systému, že síce ste naďalej vo svete, ale už nie ste z tohto sveta.

Ste v slobode, pokoji, čistote, naplnení a blaženosti.

Viac tu: http://www.stastnarovnovaha.sk/francuzsky-mysticky-languedoc-ako-v-nebi-tak-na-zemi/

Lektori: SILVIA MARISI a PATRICK MONNOT (SR, ČR, Francúzsko a Anglicko)

Energetická výmena za sprevádzanie, bohatý program a ubytovanie: 448 eur. V cene nie je zahrnutá strava, vstupy a cestovné poistenie (cca 120 eur). Záloha: 200 eur. Aktuálny doplatok na mieste za dopravu autami, palivo, diaľničné poplatky a prenájmy áut cca 50 eur.

Zľavy: 10 % pre účastníčky/kov doterajších pobytových seminárov a vedomých putovaní, pre partnerov a pre rodinných príslušníkov. Zľavy sa nesčítavajú.

Dopravu zo SR/ČR letecky, autobusom alebo autom  vám na základe dohody zabezpečíme.

Kapacita skupiny: 12 miest.

Rezervujte si miesto na: info@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
28.máj
Koniec:
4.jún
Cena:
448eur

Organizátor

Šťastná rovnováha

Miesto udalosti

LANGUEDOC, Francúzsko
Francúzsko + Google Map