Nahrávam Udalosti

« All Events

Vedomé putovanie – SPOJENIE S VESMÍRNYM VEDOMÍM

21. augusta 2022 - 28. augusta 2022

- 580eur

Fascinujúce perly na mape Francúzska. Vedomé putovanie po silových magických miestach pre ženy a mužov. Pamiatky a pyramídy spred 6500 rokov. Kraj posiaty hájmi megalitov, kláštormi a tajomnými zámkami. Spojený s múdrosťou a pôsobením kňažiek, druidov, kráľa Artuša, Merlina, éterických víl a bájnym Avalonom. Znejúci hucarnac_kermario_dolmen_1dbou lutny i gájd. Voňajúci kozím syrom, čerstvými rybami a skvelým vínom. Ševeliaci morskými vlnami na nádherných plážach a ostrovoch – kto by odolal? Ak doň zavítate, budete horieť túžbou sa sem vrátiť 🙂

DSC_0421Čo bude na Vás 8 dní pôsobiť: okrem prírodných skvostov aj kultové miesta na západnom cípe Francúzska. Putovanie po magických destináciách a unikátne obrazy z čarokrásneho vnútrozemia i fascinujúco pestrého pobrežia Bretónska. Prehistorické kamenné dolmeny a osamelé menhiry najstaršie na svete, ktoré prepájajú zemskú a vesmírnu energiu. Novinka: Možnosť individuálnej aplikácie motýlej terapie premeny na energeticky silných miestach – terapeutkou Silvia Marisi. Čo precítite: transformačnú rovnováhu a harmóniu ženskej a mužskej energie, unikátne bioenergetizačné cvičenia starých Keltov pre dlhý život a vitalitu, 13087215_1029788447113646_9182302100461672133_oprelínanie posvätnej ženskosti a genia loci s anglickými oblasťami Cornwall, Stonehenge a Avalon.
Čo si vychutnáte: Letné aktivity a program osobného rastu Šťastná rovnováha pre ženy a mužov zvlášť aj spolu. Šteklivé slnko a vrcholiace leto, slobodné čajky, šum a vôňa mora, kamenná architektúra, podmanivá krajina, divoká, mocná a zdravá príroda, chutné jedlá, pohostinní ľudia.
DSC_0292Spoločne navštívime: unikátnu centrálnu časť – srdce bretónskeho polostrova, centrálu a záhrady prírodnej kozmetiky Yves Rocher, preslávené oblasti Carnac a Locmariaquer, Broceliánsky les, malebné bretónske a normandské mestá a mestečká, biofarmu a výrobňu top kvalitných kozích syrov, Armorický národný park. Ďalej oslňujúce južné normandské pobrežie na hranici s Bretónskom so slávnym Mont Saint Michel, ktorý je po Paríži najnavštevovanejšou pamiatkou Francúzska. Nečudo… Súčasné opátstvo je priamo prepojené s druidským majstrovským spirituálnym dedičstvom, energiou archanjela Michaela a glastonburským Torom. Program bude upravený podľa počasia a zloženia skupiny. Bonus: kúpanie vo vodách Atlantického oceánu. 
DSC_0189Energetická výmena: 580 eur. Z toho záloha: 380 eur. Obsahuje štýlové ubytovanie na zelenom vidieku a blízko pôvabných pláží, tlmočenie, sprevádzanie, dopravu a zážitkový program na nezabudnuteľných miestach Francúzska.
Neobsahuje: cestovné poistenie, vstupy, stravu a spiatočné cestovné lístky do krajiny. Poradíme vám, ako na to, alebo vám ich zakúpime. 
Zľavy: 10 % pre doterajších účastníkov pobytových seminárov a vedomých putovaní, pre rodinných príslušníkov, 30 % pre asistentku pobytu, zľavy sa nesčítavajú.
 
Lektori: SILVIA MARISI a PATRICK MONNOT (Francúzsko, ČR a SR)
 
Kapacita 12 miest. Registrácia do naplnenia kapacity.
Prihlášky: Silvia@StastnaRovnovaha.sk

Podrobnosti

Začiatok:
21. augusta 2022
Koniec:
28. augusta 2022
Cena:
580eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Patrick Monnot, Silvia Marisi

Miesto udalosti

BRETÓNSKO A NORMANDIA
Francúzsko Francúzsko + Google Map

Podrobnosti

Začiatok:
21. augusta 2022
Koniec:
28. augusta 2022
Cena:
580eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Patrick Monnot, Silvia Marisi

Miesto udalosti

BRETÓNSKO A NORMANDIA
Francúzsko Francúzsko + Google Map