Nahrávam Udalosti

« All Events

KLENOTY ženskej spirituality Slovenska IV a OSLAVA jarnej ROVNODENNOSTI

18. marca 2022 - 20. marca 2022

- 100eur

Tematické VEDOMÉ PUTOVANIE z cyklu „Klenoty ženskej spirituality Slovenska“ IV – do energeticky významného mesta, ležiaceho v Nitrianskej kotline a rozkladajúceho sa na 7 kopcoch ako Rím – do NITRY – a jej okolia v čase jarnej ROVNODENNOSTI a silného transformačného SPLNU LUNY.

Príďte OSOBNE podporiť rozkvet mieru a lásky, súcitu, nehy a citlivosti, radosti a hojnosti, zdravia a svetla na našej Novej Zemi.

MY, prebudené a vedomé ženy sme tie Bohom vyvolené a oslovené tvorkyne, MY dávame výživu telám i dušiach našich blízkych, tvoríme vzťahy – a životu tak dávame zmysel. Ženská sila posobí neviditeľne a naša sila je v Jednote.

Program: návšteva mimoriadne významných ženských posvätných miest s výkladom, špeciálnym programom a oslavou jarnej ROVNODENNOSTI v podporujúcom a výživnom ženskom kruhu,so zámerom spolu-tvorby Novej Zeme v šťastnej rovnováhe ženského a mužského princípu v láske, súcite, hojnosti, zdraví a mieri. Ak budú mať záujem zúčastniť sa a podporiť nás aj Vaši muži a životní partneri, doveďte ich. Ubytovanie 10 eur/noc/osoba. Doprava zdieľaná.

Vedie: SILVIA MARISI (SR, ČR, FR, VB a ŠP)

Z dovodu limitovanej kapacity skupiny je nutné prihlásiť sa vopred na: info@stastnarovnovaha.sk

 

 

Podrobnosti

Začiatok:
18. marca 2022
Koniec:
20. marca 2022
Cena:
100eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Nitra a okolie
Nitra a okolie + Google Map

Podrobnosti

Začiatok:
18. marca 2022
Koniec:
20. marca 2022
Cena:
100eur
Udalosť Kategória:

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Nitra a okolie
Nitra a okolie + Google Map