Loading Events

« All Events

Individuálne SYSTEMICKÉ a REGRESNÉ TERAPIE online

14. januára 2025 - 15. januára 2025

- 1200CZK

Systemické terapie, konštelácie a systemické zákony súčasnému svetu priniesol nemecký terapeut Bert Hellinger. Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Tzv. ultra krátku terapiu. Od čias zrodu prešli kvalitatívnym vývojom a dnes sú mega užitočné nielen pri harmonizácii vzťahov, rodových záťaží a rodinných zapletení, ale aj v mnohých ďalších oblastiach života – oblasti zdravia, financií, práce, vzdelávania, podnikania, životného smerovania, poslania, prosperity, ženských a mužských otázok, častí duše, vnútorného dieťaťa, výchovy detí a podobne.

Pri regresnej terapii je klient prítomný a može sa preto cítiť úplne bezpečne. Pracujeme s jeho osobným nevedomím – podvedomím, odkiaľ formou otázok terapeuta a prostredníctvom prichádzajúcich obrazov uvoľníme traumy, emócie, záťaže, pocity, bloky, obmedzujúce zvyky a negatívne programy. V minulosti mu poslúžili k prežitiu jednotlivca a ľudského druhu, no v súčasnej transformačnej dobe ho už iba zaťažujú a bránia mu v ďalšom rozvoji, posune a pohodovom živote.

Aj terapiou v pohodlí domova a na diaľku je možné vytiahnuť klientovi z podvedomia a rozpustiť najväčšie prekážky k žitiu šťastného, zdravého a po všetkých stránkach naplneného života. Vačšinou sa vraciame do prenatálneho obdobia vývoja klienta alebo do čias detstva či ranej mladosti. S úplnou ľahkosťou je možné v priebehu cca 1 hodiny efektívne vyliečiť skryté bloky a potlačené zranenia, ktoré doslova ovládajú a predurčujú to, čo vám v živote sposobuje problémy, opakovane sa deje a zaťažuje vás.

Hypnosystemická terapia je založená na podobných princípoch a pracuje tiež s nevedomím klienta. Efektívne, bezpečne a príjemne poskytuje rozpustenie traumy, problému, opakujúcej sa situácie alebo záťaže a prebieha online.

Stačí vám na to smartphone alebo akýkoľvek druh elektroniky s malou kamerou a mikrofónom. Možete si pritom užívať pohodlie a bezpečie domova. Na diaľku pracujeme cez službu whatsapp, skype, zoom a podobne.

„Podvědomí je v současné době rozšířený výraz pro to, co psychologové označují jako nevědomí. Oba tyto výrazy významem v podstatě splývají, ale nevědomí je přesnější, protože my o procesech a asociacích, které se v něm odehrávají, skutečně nevíme a vědomě je lze jen velmi těžko ovlivnit. Podle Sigmunda Freuda například v našem podvědomí vzniká jakýsi nevysvětlitelný odpor k něčemu (někomu), který se v případě, že se jej pokusíme překonat, nebo ignorovat, se přetransformuje do jiného pocitu a nás pak například bolí hlava, jsme unavení nebo máme celkově melancholickou náladu, popřípadě se chováme podivně a nevysvětlitelně.

V našem podvědomí je uloženo velké množství „informací“, tedy vzpomínek, pocitů, asociací, postřehů, i podprahových vjemů. Podvědomí vyvolává naše pocity, nálady i jakési nevysvětlitelné názory na věc. Podvědomě reagujeme na podněty. Všechno to, co je v něm obsaženo, se nějak propojí a dá nám výsledek, který poté ovlivní naše racionální rozhodnutí. Způsobuje i takzvaný šestý smysl.“ Zdroj: https://cs.wikipedia.org

Vedie: terapeutka, lektorka a koučka SILVIA MARISI (SR, ČR, FR, VB a ŠP).

Energetické vyrovnanie: 60 eur/1500 Čk/60 minút

Miesto: Medzinárodné centrum osobného rozvoja a duchovného rastu SHANTI, Zruč nad Sázavou, ČR

Objednávka termínu v rámci uvedeného časového rozpätia: info@StastnaRovnovaha.sk

 

Details

Start:
14. januára 2025
End:
15. januára 2025
Cost:
1200CZK
Event Category:

Organizer

Silvia Marisi

Venue

Mezinárodní centrum SHANTI, Zruč nad Sázavou, ČR

Details

Start:
14. januára 2025
End:
15. januára 2025
Cost:
1200CZK
Event Category:

Organizer

Silvia Marisi

Venue

Mezinárodní centrum SHANTI, Zruč nad Sázavou, ČR