Nahrávam Udalosti

« All Events

Archetypálne ŽENSKÉ KONŠTELÁCIE

8.marec 17:00-20:30

- 30eur
Unikátny workshop archetypálnych konštelácií pre ženy. Táto metóda má schopnosť vytiahnuť z podvedomia najväčšie prekážky k žitiu naplneného a šťastného ženstva. Efektívne lieči najväčšie vnútorné, skryté a hlboko potlačené zranenia, ktoré doslova ovládajú osud.

V archetypálnych konšteláciách sa zvedomujú a rozpúšťajú karmické zapletenia s regresným presahom do minulých (paralelných) životov. Preto je ich účinnosť znásobená a mnohovrstevná. Terapia nenahrádza lekársku starostlivosť. Výsledkom účasti na seminári je nový životný pocit ženského uvedomenia, radosti, oslobodenia, vitality a návrat chuti do života.

Archetypy sú pravzory a predstavujú aspekty osobnosti. Sú súčasťou kolektívneho nevedomia, náš život ovplyvňujú v ohromnej miere a akoby sami od seba. Poskytujú významné dary, vhľady a uvedomenia si osobnej moci i slabosti v dôležitých oblastiach života. Ak ich posolstvo a úlohu pochopíte, nasmerujú vás k ponoru do podvedomého a nevedomého myslenia, správania, emócií, reakcií a energií. Až potom môžete získať späť vnútornú veľkosť, dokonale sa spoznať a milovať.

Systemické konštelácie vynašiel Bert Hellinger. Ide o účinnú, obľúbenú a efektívnu metódu osobného rozvoja. Od čias zrodu prešli vývojom a dnes sa používajú nielen v oblasti harmonizácie vzťahov a rodinných zapletení, ale aj v mnohých ďalších oblastiach života.

Vedie: SILVIA MARISI (SR, ČR, Francúzsko, Anglicko a Španielsko). Venuje sa.: systemickým konštelačným technikám, koučingu šťastného bytia, ženskému uvedomeniu, archetypálnej typológii, numerológii, NLP, Hoo´ponopono, Motýlej terapii, Esejským zrkadlám vzťahov a situácií, atp.  

Miesto: Nitra, Alba centrum, Štefánikova 144

Program: od 17,00 h – registrácia, od 17, 30 h – teoretický úvod a stavanie konštelácií pre prítomné záujemkyne. Predpokladaný záver workshopu o 20,30 h.

Cena: 30 eur

Kapacita: 12 miest

Prihlášky: silvia@StastnaRovnovaha.sk

Kód akcie: AK5

Podrobnosti

Dátum:
8.marec
Čas:
17:00-20:30
Cena:
30eur

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Nitra
Štefánikova 144
Alba centrum, Štefánikova 144, Nitra,
+ Google Map
Webstránka:
www.albacentrum.sk