Tieňové zatmenie Mesiaca odkrýva naše vnútro

Prichádza ďalší spln. Iný… spojený so zatmením Mesiaca. Cítite to?

Prelom rokov v znamení Kozorožca nás tlačil, aby sme sústredili pozornosť, sily a činy na to, čo je v našom živote osobné, podstatné a držali sa toho. Aj napriek agresívnym vonkajším tlakom matrixu. Ďalšie kolo tréningu, ktorí z nás zostanú aj v náročných obdobiach vo svojom strede.

Je to hra na udržanie si pozitivity myšlienok, pocitov a postojov. Ak ste to ustáli, je vám jasné, ako ďalej v spojení so samým sebou. Máte nateraz vyhrané, pretože tieto dni hviezdy prajú uskutočneniu vašich skutočne veľkých snov, zámerov a vízií. Vodnár vás podporí, aby ste ich intuitívne rozpoznali, správne a včas sa rozhodli. Vďaka nemu sa vaša tvorivá energia znásobí a jej plody rýchlo dozrejú. Ak vás pri tom občas napadne aj chmúrna myšlienka, alebo iní sa budú snažiť ukradnúť vám životnú silu a energiu negatívnymi správami, otočte vietor komunikácie a pocitov na pozitívne dary života… Buďte za ne vďační. Rozpustíte to a presvetlíte sa zvnútra..

Dni pred zatmením Mesiaca bývajú napäté a rozbité, emócie ťaživé. Najmä pre ženy, keďže Luna je nositeľkou ženskej energie. Pri zatmení je vhodné v tichu sledovať, čo sa v nás deje. Zamerať sa na to, čo nám v nás zatmenie pomáha odkryť. Meditovať, zdieľať, zapáliť sviečku. Navštíviť energeticky silné miesto alebo ženský/mužský kruh.

Zatmenie Mesiaca bude kulminovať v noci z piatka 10. na sobotu 11. februára o 01,44 h. Z územia Slovenska, Moravy a Čiech ho bude možné sledovať voľným okom pri dobrých podmienkach. Vesmírne divadlo zdvihne oponu v piatok o 23,32 h a spustí ju v sobotu o 03,55 h. Luna, zatienená vo vrchnej časti, bude vysoko nad obzorom v súhvezdí Leva. Tak si to užite a nechajte pár dní doznievať 🙂


Afirmácia: Úspešné a ľahké realizovanie mojich snov a vízií mi dodáva radosť. 

Článok vyšiel na blogu CESTA ČLOVEKA s rovnakým názvom.