Loading Udalosti

« All Events

  • This event has passed.

VĚDOMÁ CESTA K LÁSCE – šťastné bytí v srdci

7.apríl 18:00-9.apríl 13:00

- 2990CZK

couple-sunset_1900x1200

 

Centrum Šťastná rovnováha

pozýva zo srdca všetky ženy Slovenska, Čiech a Moravy

na výživný zážitkový víkendový transformačný pobyt

VEDOMÁ CESTA K LÁSKE

 

  • zameraný na vedomý život v srdci
  • na bytie v šťastí a láske
  • na harmonickú a pravdivú komunikáciu so sebou a s okolím
  • na prepojenie srdca a lona
  • na zahojenie zranených vzťahov a tvorbu novej kvality vzťahov v živote

V úzkom, bezpečnom kruhu prebudených a vedomých žien sa v čase podporujúceho splnu Mesiaca prepojíme so studnicou našej múdrosti, krásy a vášne k životu, ktoré nosíme v sebe vždy, všetky a v každom veku. Odpustíme a pustíme obmedzujúce bloky a obavy.

CESTA K LÁSKE je nežná i divoká púť k autentickej ženskosti a znovu-scitliveniu svojho tela, duše, života a sveta, v ktorom žijeme. Počas víkendového pobytu objavíte Váš osobný zdroj sily a Lásky vo Vašom srdci, tele, duši a bytí. Zoznámite sa s tajomstvami vedomého dychu, potrebnými na rozpustenie Vašich rodových kíl bolesti a na dosiahnutie a udržanie sviežosti, mladosti a vitality.

Nazrieme spolu do tajov autentickej komunikácie, harmonizácie emočného konta a jazykov lásky. Ukončíte hry na mužské role a súperenie, vzdáte sa strachov prejaviť svoju zraniteľnosť, úprimnosť, túžby, divokosť, kreativitu, city a pocity.

Odpovieme si na otázky, prečo a ako inšpirovať mužov, aby nám vytvárali bezpečný priestor a podporu pre našu lásku, ktorá má moc zachrániť zničenú Zem.

Cyklus VEDOMÁ CESTA K LÁSKE nadväzuje na ženské kruhy v Bratislave, Prahe (ČR), Topoľčanoch, v Zlíne (ČR), Nitre, atď. a pobytové semináre ŽENSKÉ UVEDOMENIE v Lovinke a v Luhačoviciach (ČR).

Miesto seminára: Oneness centrum Rusava (Morava, ČR) so silnou ženskou energiou uprostred čistej prírody Hostýnskych vrchov, predurčené na prebudenie a oslobodenie človeka. Viac na www.onenesscentrum.cz.

Čo sa dozviete: ako byť každý deň v pohode, šťastí a harmónii. Ako byť prepojená so životom, láskou, radosťou, vášňou a hojnosťou. Akú rolu zohrávajú ďalšie ženy vo Vašom živote, ako si pritiahnuť do života správneho muža alebo udržať a rozvíjať partnerský vzťah.

Čo si odnesiete: schopnosť milovať a autenticky komunikovať po celý život. Zvedomíte si svoje osobné potreby a hranice. Prepojíte sa so svojou vnútornou bohyňou, zvieraťom, dieťaťom, ženou a mužom. Dozviete sa, ako vyžarovať ženskosť, ako sa stať neodolateľná partnerka a milenka. Získate nové vhľady a uvedomenia si Vášho osobného zdroja ženskej sily a Lásky.

Čo so sebou: šatku na oči, vonné oleje, kryštály, väčšiu sviečku, kvety do vlasov, deku, malý darček pre inú ženu, dlhú voľnú sukňu alebo šaty.

Vstup na seminár len v šatách alebo sukni 🙂

Registrácia: do 5. 4. 2017.

Záloha: 50 eur (1350 CZK).

Cena za výživný transformačný program, príjemné ubytovanie a kvalitnú vegetariánsku stravu v nádhernom prostredí s magickou mocnou podporujúcou ženskou energiou osobného rozvoja: 111 eur (2990 CZK).

Zľavy: 10 % pri registrácii a platbe zálohy do 15.3., 10 % pre matku a 10 % pre dcéru, 10 % pre obe sestry, 10 % pre obe kamarátky, 10 % pre doterajšie účastníčky pobytového seminára alebo vedomého putovania (Takže cena je potom 99,90 eur alebo 2700 CZK). Zľavy sa nesčítavajú.

Pri registrácii prosím uveďte kód akcie: CL-S3

 

Podrobnosti

Začiatok:
7.apríl 18:00
Koniec:
9.apríl 13:00
Cena:
2990CZK

Organizátor

Silvia Marisi

Miesto udalosti

Oneness Centrum Rusava
Hostýn Česká republika, Morava + Google Map
Webstránka:
http://www.onenesscentrum.cz